Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Beszélgetünk úgy bármiről,...

Beszélgetünk úgy bármiről, hogy mindenki a szöges ellentétét írja le annak, amit szeretne?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az élet szép. A fizetések jók. A társkeresés könnyű, mert a nők nem válogatnak, könnyű szót érteni velük és párkapcsolatot találni. Orbán Viktor nagyon jó miniszterelnök. Egész könnyen megél nálunk egy család 2 normál fizetésből, így is mindenünk meg van, amire szükségünk van. A COVID dolog nincs túlkomplikálva, maszkot hordani fantasztikus. A magyar sorozatok színészei fantasztikusak, egyenesen világszínvonalúak. Varga Irén is egy igazi őstehetség és a legjobb énekesnő. Cigarettázni jó dolog, mert nem drága, és nagyon egészséges is, és jó illatú. Úgy gondolom, hogy nagyon sokan fognak válaszolni erre a kérdésre.

2021. jún. 11. 16:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
És milyen gyönyörű teremtés ez a Irénke. A hangja pedig a sziréneket idézi. A magyar nyelvet is nagyon igényesen használja. Hatalmas szókincsével változatosan és igényesen fogalmazza meg mindanivalóját. Ráadásul soha sem káromkodik. Tetszik benne, hogy olyan szerény magára. Valahogyan el kellene csábítanom. Érzem, hogy nem tudok élni nélküle. És szeretnék végre olyan finomságokat enni, amiket ő készítene nekem. Szerintem az ágyában is fergeteges lehet vele. Örülök, hogy nincsen bojlerteste. Imádom.
2021. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

XDD

Csendesen elsírtam magam itt néhány válaszon.

Kesergek, hogy ennyire komorak meg humortalanok vagytok.

2021. jún. 12. 14:06
 33/36 A kérdező kommentje:
Andi és Lölő a példakepeim, igazi álompár. Én is ilyen feleséget szeretnék. Szerintem Andi épp annyira szerelmes, mint amennyire Vajna Timi volt.
2021. jún. 12. 14:15
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Bartos Cs. István egy megértett hülye.
2021. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen nem vagyok itthon egyedül, hanem nagyon is jól érzem magam a kicsit sem szánalmas életemmel társaságban. Véletlenül sem szándékozom mentálisan felkötni magam a pozitív gondolatoktól, amik eszembe jutnak egy ilyen szép napon. Az élet gyönyörű!
2021. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Csodálatos 12 év áll mögöttem, kicsit sem keseredtem meg, sőt rendkívűl kiegyensúlyozott ember vált belőlem, és mindig jól nézek ki. A nők bomlanak értem, nem is tudom mikor nem volt nőm utoljára. Unom már őket nagyon. Jut minden ujjamra kettő is, de nincs már kedvem hozzájuk pedig britney spears meg catrin zeta jones is gyakran rám ír, de lerázom őket mindig. Boldog vagyok, jól tettem hogy megkértem a szüleimet hogy megcsináljanak, gyakran beszélgetek istennel is, jó fej, nem engedi hogy rosszul érezzem magam, mindig ad erőt.
2021. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!