Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem lenne korrekt fizetett...

Nem lenne korrekt fizetett szabadságot adni szerdára azoknak, akik kedden a foci EB-t élőben nézik a puskásban? Mégiscsak nagy esemény, elég hazai a dolog, illendő lenne.

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 10:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok, a barátnőm is játszik de mindegy ha az is lennék inkább vagyok szűz mint sem alkoholista aki nem bírja megállni ivás nélkül akkor sem ha tudja, hogy másnap dolga van.
2021. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
71%
Én is ott fogom nézni és utána másnap bemegyek dolgozni a munkahelyemre. Sőt még sört is fogok inni viszont legfeljebb 2 pohárral. Miért kéne ezért szabadságot adni? Viszont ez egy hatalmas torzítás, hogy kevés embert érdekel hazánkban a foci.
2021. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Én meg szoktam YouTube-on nézni a NASA élő közvetítéseit, mikor fellőnek valamit valahova. Nem lenne korrekt fizetett szabadságot adni nekem mindig másnapra? Az azért mégis csak fontosabb és érdekesebb mint a szaros foci. :)
2021. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te minden vagy, csak igazi férfi nem. Gondolom egy taknyos kis 20-23 éves sz@ros vagy, aki még pinát se látott élőben, de a foci meg a sör miatt már igazi férfinek hiszi magát :)
2021. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Tegyük fel hogy férfias sport a foci. (nem az) Te ülsz popcornnal a kezedben, vedelsz mint az állat és ettől te is férfias leszel?
2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A cigi kimaradt...
2021. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Én mondjuk szeretem nézni a focizó jó pasikat, némelyikük tényleg egész férfias. De a pasik miért szeretnek más pasikat bámulni?

38N

2021. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi sör, foci és csajok nélkül nem férfi. :D"


Akkor mik,gumiabroncsok?

Momentán se a sör,se a foci nem jön be mégis férfinak tartom magam.

Ez most olyan volt mintha azt mondtad volna,hogy egy nő (képzelj oda 3 nőies dolgot ha ezen felsoroltak nem tetszenek..) műköröm,Starbucks és pasik nélkül nem nő.

Vagy egy gyerek játékok,gyümölcslé és játszótér nélkül nem is gyerekek.


Nem egy pia,egy hobbi meg egy nemi identitás fogja eldönteni,hogy mi vagy.

2021. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a focit, nem tudom hogy kell játszani, életemben mindössze 2× játszottam. Ellenben bármi baja van, kellő szerszámokkal és alkatrészekkel bármikor meg tudom javítani az autóimat és motorjaimat, akár az út szélén is🤷‍♂️ Mondjuk ennek sincs sok köze ahhoz hogy mennyire vagyok férfias, de több értelme volt ebbe időtölni mint hogy focizzak/csak nézzem a focit...

18/f

2021. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Haha, imádom, hogy átkerült a humor kategóriába 😂
2021. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!