Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt ez idáig leélt életete...

Mi volt ez idáig leélt életetek során a legszebb,legcsodálatosabb érzés,esemény,pillanat amit átéltetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bedrogozva volt egy kefélés..vissza sírom azt a napot legalább 1 szer egy nap :D
2021. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden pillanat csodálatos amikor anyát mosolyogni látom.

Meg egy felejthetetlen az volt amikor megismertem az egyik munkatarsam.

2021. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a legszebb pillanat egy szeretkezés közben volt.

Olelkezve szexeltunk és azt éreztem, hogy bárcsak ennél is közelebb tudnék lenni a paromhoz, tényleg egybe akartam vele olvadni.

Ahogy néztünk egymás szemébe tudtam, hogy őt akarom egész életemre. Akkor 20eves voltam, most 36. Idáig még kitartott 😁 de az volt életem egyik legcsodálatosabb élménye, amire mindig emlékezni fogok.

2021. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon jut eszembe ilyen.

Talán amikor a tengerparton nyaraltunk.

2021. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vicc nélkül.

Egyik műtétem előtt kaptam valami cuccot. 5 másodperc múlva bealudtam tőle, de az az 5 másodperc...Na az.

Emlékszem a felettem lévő lámpában gyönyörködtem.

2021. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5/5 szeritnem az morfium volt, velem is volt hasonló :D
2021. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 azt nem érzéstelenítésre szokták? Olyat is tuti kaptam már (voltam már eleget kórhazban)...

En ennel inkabb valami bódító nyugtató cuccosra gondolnék....

2021. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

#5-nek: Sejtem melyikre gondolsz, kiskamaszként volt egy műtétem és azelőtt én is kaptam ebből a csodából. Az orvos "bátorságtablettának" nevezte. :D


A kérdésre válaszolva rengeteg, mindegyik utazásom során csak egy tucatnyit rá tudnék vágni. Több randin a barátommal. Nagyobb sikeres a tanulmányaim és hobbijaim terén.

2021. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
A jó ég tudja mennyi kannás bor és egyéb borzalmak után vártam a villamosra két, szintén elázott ismerősömmel a villamosra. Csak arra emlékszem, hogy fulladozva röhögtünk azon, hogy jön a villamos. Én nem tudom mi volt velünk, mert azt a súlytalan, mégis vidám állapotot alkohol nem képes előidézni, a drogokról meg nem tudok nyilatkozni szerencsére. Az a komikus a dologban, hogy akkoriban éltem eddigi életem legnehezebb szakaszát.
2021. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok év pró álkozás után a nejem terhes lett. A szülőszobában mikor a kezembe fogtam a fiamat. Nekem ez volt életem legcsodálatosabb élménye.
2021. márc. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!