Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez most miért van? Mit csináljak?

Ez most miért van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy disznót vágok.

Letöltöttem a Disznóvágás 2.0-át, elindítottam, sikerült levágni, már csak fel kellene dolgozni.

Kiexportáltam a levágott disznót *.PIG formátumban.

Letöltöttem a Hurkatöltés 1.2-t, elindítottam, kiválasztottam importálásnál a PIG kiterjesztésű fájlt.

Most már legalább 1 órája, hogy azt írja ki, hogy LOADING...

Mi történhet? Működik, vagy lefagyott? Várjak még vele?



2021. jún. 15. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom izraeli vagy arab a géped,tehát blokkolja a disznóhús formátumot.


Ajánlom vegyél magyar gépet vagy próbalkozz a macesz 2.0-val,esetleg válts CSIRKE vagy MARHA fájlformátumra.

2021. jún. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Loading töltést jelent, szóval valószinűleg tölti a hurkát, de ha biztosra akarsz menni, akkor a FEladatkezelőben nézd meg, hogy a folyamatok között fut-e a hurkatoltes.exe.
2021. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
54%
Minden malac nevében, én hackeltem a géped állóra. Egyél salátát.
2021. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pálinkát kifelejtetted. Anélkül nem enged tovább. Fiatal error és kékhalál lesz a jutalmad.
2021. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már jó lett. Csak a hurkát töltötte eddig. Másfél napig töltötte. Lett 50m hurka. Kiexportáltam szabványos HRK formátumba. Nem tudom, hogy mit csináljak vele. Lehet, hogy készítek egy hurka alapú kriptovalutát és akkor ez lesz az első blokk. Ezt nem bányászni kell majd, hanem tölteni.
2021. jún. 16. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!