Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy hitessem el egy emberrel...

Hogy hitessem el egy emberrel hogy egy madár?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom napok óta maga alatt van és nincs élet kedve. De imádja a madarakat igy eldöntöttem hogy elhitetem vele hogy madár mert attól biztos jobban lesz. Segitsetek kérlek
2021. aug. 4. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Miért hitetnéd el valakivel hogy madár?


Menjetek el egy állatkertbe és nézzétek meg a madarakat.

2021. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Tanítsd meg repülni
2021. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos attól még szomorúbb lett mikor elmentünk az utcán egy galamb mellett félek milyen hatással érné az állat kert.
2021. aug. 4. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt hitesd el vele, mert drága a pszichológus a lycantropiásnak...


Ha le van hangolva, hangild fel. Partykba vidd vagy egyszerűen csak támogasd és erősítsd. A pozitív megerősítés hasznos.

2021. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a bulikba nem jár el velem pedig nagyon hívom szerintem az egyetlen megoldás ha madár lehet úgy végre beteljesedne igazi valója
2021. aug. 4. 14:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Csináljatok egy fursuitot neki, e-e-e :D
2021. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ő nem megy a buliba akkor a bili megy hozzá. 😉


Én csak elhivtam sörözni így kettesben. Vagy vittem hozzá piát meg kaját azt filmeztünk és dumálunk.

Ha bent voltunk mindig összefutottunk ismerősökkel azt onnantól adta magát. 2 hét alatt jobban lett.


Ne azt erősítsd benne, hogy nem ember hanem madár, inkább használd fel a madarak szabad szellemét, hogy a zártságából kilépjen. De nagyon okosan mert ezt a kilépni szöveget a depisek hajlamosak félre érteni...


A barát ha madár lelkű akkor ébrezd rá, hogy a kalitka nyitva van. Repüljön, szárnyaljon.

S legfőképp ne feledje hogy

A MADÁR AZ ÁSZ! 🐦

2021. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
Hát múltkor egy ismerősöm lepingvinezett egy pincért. Az nem lett tőle boldog.
2021. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mondjuk tény, nehéz komolyan venni a kérdést. De ha belegondolunk, hogy ezt feltehetően komolyan gondolta, akkor szerintem inkább valami pszichológiai vagy társadalmi téma mintsem humor...
2021. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!