Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnám felvenni a kapcsol...

Hogy tudnám felvenni a kapcsolatot Aster kapitánnyal? Fontos információim vannak, de nem találom.

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Somogyba költöztem hogy megtaláljam, de nem sikerült.
2021. aug. 28. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azok a videók csak egy indiai fantazmája. Nézz utána az Astar név valamelyik indiai vagy arab kultúra neve. Amúgy amiket mond az jellemző arra a kultúrára. Szerinted egy jóságos földönkívüli ilyen agresszív dolgokat mondana? Láttam egy két videót az üzeneteiről, és egy két kultúra jutott eszembe róla. Biztos nem ilyeneket mondana egy intelligens jó szándékú földönkívüli és nem is a technológiájukkal dicsekedne, hogy nekik jobb van. Ez inkább lejáratós videó mint valós.
2021. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Istar névből van szerintem. De láttam ilyen nevű indiait is. Előző vagyok.
2021. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
róbáld telepatikusan,hogy arra gondolsz, hogy üzensz neki, és szerintem hátha megkapja, amúgy szerintem Asthar kapitány neki a nevecskéje.
2021. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!