Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hánytatok már a piátol? És ha...

Hánytatok már a piátol? És ha igen melyik volt a legdurvább?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok h lehánytad magad, v beleestél..fejjel..én tegnap nagggyon bepálinkáztam..hazajöttem lefeküdtem és nem birtam felkelni.:| hanyattfekve hánytam a nyakamba..durvavolt.nem érdekel a véleményetek a kérdésre válaszoljatok légyszi :D
2010. aug. 30. 22:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a sörtől a legszarabb hányni. Sokszor hánytam piától, de eddig sikerült mindig eljutni a wc-ig, vagy lavórig, vagy bokorig, vagy söröző asztal alá, vagy sötétítőfüggöny mögé. Bár egyszer egy lépcsőn ülve próbáltam észhez térni és egy hapsi próbált nyomulni, én pedig lehánytam a cipőjét.
2010. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de mindig sikerült eljutni valami megfelelő helyre. A legrosszabb talán az az osztálykirándulás volt, még valamikor az ősidőkben, amikor én voltam az első, aki berúgott (kábé életemben először ittam alkoholt), kimentem hányni, aztán lefektettek aludni. Mire mindenki kidőlt, én felébredtem és akkor konstatáltam, hogy a vécé, a szimatszatyrom (miért is nem tettem le?) és az egész ruhám olyan lett... nagyon égett a fejem, hiszen akkor még mindenki más józan volt, szóval tuti mind észrevették :D
2010. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
bortól, whiskytől abszinttól hányni keserves. azt mondják hogy róka előtt be kell tolni egy túró rudit, akkor egész elviselhető.
2010. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem van pár ilyen élményem xD

3 hete lehánytam valahogy a takarómat, másnap azt hittem pedig h csak álmodtam az egészet de mégis megtörtént ap icsába... egyik haverom meg kapott tőlünk szülinapjára 2 literes csapolós zöld abszintot, ilyen másfél deciket ivott belőle húzóra annyira jó kedve volt:D egy idő után eltűnt és a wcben találtunk rá, miközben hányt és sz@rt is egyszerre. A plafon is le volt hányva ami nem kis teljesítmény, a szagokat meg nem kívánom senkinek XD

2010. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy házibulin, össze-vissza ittam. Volt boroskóla, jéger, pálinka, sör és ez annyira betett hogy hánytam egy kiadósat, utána azért megkönnyebbültem mert szarul éreztem magamat előtte, de aminek ki kellett jönnie az kijött.

Azóta egyszer voltam házibuliba és egyfajta rövidet ittam és sört. Jól viseltem a bulit, de a másnaposság akkor se maradt el...:D

2010. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Számomra az volt a legdurvább, amikor utána elkezdtem elemezgetni, hogy milyen meg nem emésztett ételmaradékok vannak még benne, mert előtte nem sokkal ettem egy kis rakott krumplit. Hát másnap nem tudtam, hogyan nézzek a barátom szemébe. Ő hallgatta végig az elemzésemet. Egyetemei kollégiumban lakom, így elég sok saját maga lehányást, hányásba esést láttam, de a prímet az egyik lány viszi, aki körbe hányta az egész fürdőt, csak a wc-t nem találta meg.
2010. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
én a kannás bor után hánytam a legdurvábban, senkinek sem kívánom, nem emlékszem semmire sem az estéből csak mesélték, hogy a barátom takarított utánam, de nem igazán zavarta őt a dolog xd
2010. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
aaah mekkoráák :DxDD köszi h irtatok:D
2010. aug. 30. 23:14
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Akkor ezek szerint én vagyok itt az egyetlen, aki nem hányt még sosem piától?...
2010. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát ezekszerint te jol birod :D volt egy idö amikor énse..kipisiltem.utobbi idöben nem ittam semmi alkoholt.és most meglett a hatása xd
2010. aug. 30. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!