Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hánytatok már a piátol? És ha...

Hánytatok már a piátol? És ha igen melyik volt a legdurvább?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok h lehánytad magad, v beleestél..fejjel..én tegnap nagggyon bepálinkáztam..hazajöttem lefeküdtem és nem birtam felkelni.:| hanyattfekve hánytam a nyakamba..durvavolt.nem érdekel a véleményetek a kérdésre válaszoljatok légyszi :D
2010. aug. 30. 22:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy jól bírom annyira, inkább mondjuk úgy, hogy nem szoktam piálni :D :P
2010. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
értelek:D
2010. aug. 30. 23:34
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

lol viszont akkor én nyertem bibibíí:Dhányni még nem hánytam piától,de van egy két érdekel sztorim:D

Tavaly voltunk egy fesztiválon,elött majd fél lityó pálesz megtelítette kicsi gyomrom,már a jegyárusnak bemagyaráztam h a track cd lemaradt,na jó,nem baj,telt az idő,időközben lement 6doboz sör.Ráakarok gyújtani,sík egyenes talaj,és elindulk hátrafele,hanyattestem és gerincel telibe kaptam az utánfútót:S:DDD..odajöttek spanok h jól vagyok e,de én a cigimet akartamxD

SZval nekem csak ennyi:Dhányás eddig kimaradt hála égnek:D

F/17

2010. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
irigyellek:D utálok hányni.föleg a nyakamba xd de amugy ilyen sztorikat is irhattok..mikor részegen beégtetek vagy valami :D én egyszer egy gyereknek megakartam magyarázni h az unokatesom..annyira hasonlitott rá pedig.és őt is tominak hivták.annyira azthittem h ö az h majdnem sirtam h nemhiszi el meg nem ismer meg.azt mégse ö volt xd
2010. aug. 30. 23:56
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
looolxDDD...nekem annyira égő sztorim nincs:D..na jó talán még 1..nyár elején meghalt egyik barátom.Temetése elötti nap voltam egy buliban,segg részeg voltam.Egyszercsak mintha elvágták volna a szalagot,kifordúltam önmagamból,kint feküdtem a vizes fűben,bőgtem és megakartam halni:S..az egész csapat ott volt felettem,majd elakartak vinni a sátorhoz,de a falnál megálltunk.Ott támaszkodtunk,de annyira ki voltam,h elkezdtem ütni és annyira ütöttem h a kőpor elkezdett hullani:SxDDD..és után ahogy kezdődött ez az egész úgy lett vége.és mintha misem történt volna egyszer csak abba maradt..na hát másnap majd meghaltam szégyenebem mikor rá gondoltam.Ráadásul ott volt az a lány is aki tetszik:Sszval ez volt a leggázabb dolog:S..de mind1 túléltem:DD
2010. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nekem rohadthányingerem volt mert sok piát ittam össze vissza:D és az volt a legszarabb hogy hányingerem volt és nemtudtam kihányni csak éreztem hogy kell :D és megkellett hánytatnom magam :D ez a tiszaparton történt:D
2010. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gólyatáborban lehánytam a saját hátam :D na az is egy érdekes élmény...
2010. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én egyszer szó szerint habot hánytam!(Biztos pezsgőt ihattam előtte, nemtom már.)


A bátyám meg kihányt a 4. emeleti abakunkon, és jóval hamarabb placcsant, mint hogy leérhetett volna a járdára. XD

2010. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyszer, már meglehetősen ittas állapotomban kitaláltam, hogy milyen jó lenne paradicsomot enni. Úgyhogy felvágtam kb. egy kiló paradicsomot, megsóztam, ahogy szoktam, aztán ráöntöttem egy csomó sherry-t (nem tudom, hogy jutott eszembe), és szépen bekanalaztam az egészet. Miután megettem, tíz percre rá a kanapén fetrengtem és öklendeztem, de nem történt semmi, pedig a barátom tartotta a fejem a vödör fölé. Fél óra után úgy gondolta, ha eddig nem jött semmi, már nem is fog, ezért kiment a teraszra cigizni. Ezalatt telehánytam a kanapét, magamat, meg a szőnyeget.

Én az egészből csak a paradicsomos sherryre emlékszem, meg arra, hogy orromon-számon jön a cucc, a közte történt dolgokat csak elmesélésből tudom.


Ezzel még az vetekszik, amikor buli után szexelni próbáltunk a barátommal, de mondtam neki, hogy én leszek felül, mert ha hanyatt fekszem, baj lesz. Khm, így is lett, épp csak le tudtam ugrani róla, de még a szobaajtó előtt összehánytam magam, meztelenül, aztán el is csúsztam benne. Aztán ott ültem a tócsa közepén és bőgtem, miközben a barátom valahogy átjutott ezen a barikádon, és a vécét rókázta tele.

2015. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
te szent szar. hát nem vagy semmi azt kell hogy mondjam :D
2015. dec. 11. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!