Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A méhecskék hogy hogy nem...

A méhecskék hogy hogy nem alergiásak ?

Figyelt kérdés
Pedig ők aztán telibekapják a virágport, mégse láttam egyetsem tüsszögni.

2021. szept. 7. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És az ember mézt már kóstoltad? Ott lehet kapni, ahol a sajtot is. Csak előtte dark weben elő kell regisztrálni.
2021. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte biztos kaptak már oltást
2021. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert allergén-jük van.
2021. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők az emberre allergiásak, megcsíp meghal.
2021. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van pollenállarcuk, csak nem látod; mert kicsik.

Másik, valódi: Azért nem allergiásak, mert abban élnek, folyamatosan benne vannak a természetben; így gyakran találkoztak vele.

Aki allergiás , az szerintem nagy eséllyel el van szokva tőle; mert keveset jár a természetbe; és ezért viseli meg a szervezetét. Ha többet járna pollenek közé, megerősödne, hozzáedződne az immunrendszere; és már meg se kottyanna neki. Tehát el van szokva tőle; nincsen hozzáedződve a szervezete. Meg még egyik ismerősömnek úgy alakult ki, hogy eredetileg semmi baja nem volt; de amikor néha tüsszentett egyet, akkor az anyja arra mindig ráfogta, hogy "biztos allergia", és állítása szerint ő attól lett allergiás, mert addig nem volt ilyen baja. Pl ha megkeringeti körülötte egy ilyen hideg fuvallat, vagy megcsiklandozza az orrát egy fuvallat; akkor attól is lehet tüsszenteni; sőt,pl szerintem akár a hirtelen melegtől is lehet tüsszenteni; de szóval neki állítólag így alakult ki ez. Amúgy anyja nem direkt csinálta, jófej; csak nem tuti, hogy a legokosabb; de amúgy kedves, jószándékú. Én meg amúgy Nem vagyok orvos; de szóval tehát hallottam már mástól is, szóval, hogy akkor menjen oda, és akkor megerősödik/hozzászokik a szervezete. De én tehát ezeket Nem tudom. De szóval én látok benne értelmet, logikát, esélyt, hogy ez így van. Amúgy tehát nem értek hozzá. Ja és bocsi, hogy ennyi információt írtam; és puszilok mindenkit; és mindenkinek legyen szép, varázslatosan mesebelien csodálatosan szép napja!! :) Tehát mesebeli; de azon belül csak szép .!! :):)

2021. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!