Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki olta be magadát vakinával...

Kalapos nagy éva kérdése:

Ki olta be magadát vakinával de tudni kell 2 kell beadni van mellék hatása aki be oltja magát mi a tapasztalata iron nekem koszonon?

Figyelt kérdés
miért oltsátok be magatokat?

#vakcina #vakcna 2 #kik alergiásak
2020. dec. 26. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mivel fordítottad?
2020. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Én biztosan nem. Soha nem lennék önszántából Beoltatni magam ezzel a gányolmánnyal amit egy év alatt össtedobtak.
2020. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Mi
2020. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
mi a párommal egy egészen egyszerű ok miatt nem fogjuk beoltatni magunkat, mégpedig az miatt mert másfél éve próbálkozunk a babával én 35 leszek és nem szeretnénk 3 hónapra felfüggeszteni a babaprojektet. (mivel ugye ezt ajánlják az oltással kapcsolatban)
2020. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ne is, meg a végén elkapja tőled a vakcina az analfabetizmust.
2020. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Minden oltásnak van mellékhatása, de nem mindenkin fog kijönni.

Nálunk még nem oltanak, jövőre kezdik, előbb az egészségügyi személyzetet, aztán a veszélyeztetett csoportokat, az átlag ember majd csak utána.

Igen, egyértelműen be fogom magam oltatni.

2020. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Kedvenc karácsonyi sztorid, hogy minden féle formában és kategóriában beírsz valami vakcinát szart?

Siess mert elkezdték az oltást.

Sajnálnám,ha lemaradnál.

2020. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt milyen nyelven írtad? Mellesleg hány osztályt végeztél, ha még a nevedet sem tudod leírni?
2020. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
6. "Minden oltásnak van mellékhatása" Ez nem igaz. Én utazások miatt több oltást is kaptam és nem volt mellékhatása nálam egyiknek sem. Minden oltásnak LEHET mellékhatása. Ahogyan minden gyógyszernek is LEHET mellékhatása. Egyétől és gyógyszertől meg millió dologtól függ.
2020. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

9!


Az ertomolbasas csodálatos dolog. Gyakorold és menni fog.

Minden gyógyszerének, minden oltásnak van mellékhatása. Olyan nem létezik, aminek nincs. Más kérdés, hogy nem mindenkinél jelentkezik. Tehát lehet mondjuk hányás, kiütés, fejfájás az enyhe mellékhatás. De nem biztos, hogy te bármelyiket is észlelni fogod.

2020. dec. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!