Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az àlmok tényleg valóra...

Az àlmok tényleg valóra vàlhatnak?

Figyelt kérdés
Tegnap azt àlmodtam, hogy egy értékes kínai törpefenyő voltam egy informatikai üzlet felső bal sarkàban, de előtte leugrottam Belgiumba, hogy egy daft punk zenét kedvelő kardszàrnyú delfinnel feltalàljam a hűtőt, ami vicceket mesél, miközben kerestem a tegnapelőtti rakott krumplimat, mert szeretem a rakott krumplit, de ràjöttem, a törpefenyők, plàne az értékes kínai törpefenyők, nem esznek rakott krumplit és a kardszàrnyú delfinnek eladtam a hűtőt 327 forintért. Végül feleségül vette a vicceket mesélő hűtőt és egy európai foltos tukàn lett a gyerekük, én még vettem magamnak egy zenélős kitűzőt, ami néha lemerült, néha meg novellàkat írt. Nektek is volt màr hasonló àlmotok? Vajon az àlmok tényleg valóra vàlnak? Annyira a szívembe őrzöm ezt az àlmot, szinte az életemet megvàltoztatta, egyszerűen nem tudom elfelejteni.
2021. szept. 30. 03:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ám, én a múltkor éhes disznó voltam és makkal álmodtam, erre másnap kijött a makk ultim, szóval bizonyított, hogy valóra válik az álom.
2021. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam álmodni, hogy gitárhúr vagyok. Egy csupa női tagokból álló metal banda gitárosának a húrja. Aztán a gitáros is átváltozik húrrá. Mivel már egy húron pendülünk, összeházasodunk. Azonban ez nem összeegyeztethető a rock n roll életvitellel, ezért válás lesz a vége. Bánatomban sündisznóvá változom, akit egy öreg, vasorrú banya talál meg ősszel az avarban. Sündisznó létem ellenére picit zavarban vagyok, hogy tüskéimen cipelem a vén banya orrából kifolyó taknyot. Aztán hirtelen a néni királylánnyá változik, de mivel én süni vagyok, nem lehetünk egymásé. Kiderül, hogy Mártának hívják. Márpedig nem lehet a Márta másé, mert a Márta már Tamásé. Ezért Tamássá változom. Sajnos a környezetünk ezek után rögtön jégmezővé változik. Így hát boldogan élünk, míg meg nem fagyunk.
2021. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én pár napja azt álmodtam, hogy felébredek és pár percre rá tényleg.
2021. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam, hogy repültem és olyan kellemes érzés volt, hogy alig tudtam felébredni, így aztán el is késtem a melóból és úgy kirúgtak, mint a pinty, repültem bizony.
2021. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mansour ***** válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam, hogy a szokásos munkámat végzem. Ez volt a legrosszabb rémálmom. Már az előtt valóra vált, mielőtt megálmodtam.
2021. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Wadmalac ***** válasza:
100%
#5: És gondolom ki sem fizették rá az éjjeles pótlékot.
2021. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mansour ***** válasza:
100%

Még hogy éjszakai pótlék! Semmit sem kaptam érte...

Most arra gyúrok, hogy nyaralást álmodjak magamnak.

2021. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lottó ötöst szeretnék álmodni, de mindig azt álmodom csak, hogy elfelejtem megvenni a szelvényeket és tényleg...
2021. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Kismilliószor álmodtam már azt, hogy fingom nincs, hol parkoltam le a kocsit és keresem égen-földön, rettegve, hogy ellopták.

Pedig sosem történt velem ilyen.

2021. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

N9

Akkor sürgősen kérj meg egy ismerőst, hogy lopja el a kocsit, hogy rettegve kereshesd.

Add oda a kulcsot és álljon el vele, mert ha nem keresed rettegve, akkor megnézheted magad!

2021. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!