Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek induljak erőszakos...

Szerintetek induljak erőszakos távolba nézésben az olimpián?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Indulj.
2021. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olimpiai bajnok vagyok szelíd távolba nézésben, de gondolkodom rajta, hogy következő olimpián én is az erőszakos kategóriában indulok. Megpróbálhatsz indulni, de ellenem esélyed se lesz.

MERT SAJT!

2021. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen !!! Légyszi !! Kérek vendégjegyet az első sorba; ha tudsz !!
2021. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor indulj ha meg is nyered.:)
2021. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Imadas ❤️
2021. okt. 23. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az erőszakos sportokat, mert roppant veszélyesek.

Például, hogy ki tud jobban bandzsítani, amihez orrba vagdossák egymást, de szerencsére kesztyűben és akkor van KO, ha hátrafordul a pacák szemgolyója, akkorát kap.

El tudom képzelni ezt a távolba nézést is, hogy két méterre kijojózik a gülü egy dühös ordítás kíséretében - ez akkor fordul elő többnyire, ha tarkón vágják baseball ütővel csóri sportolót és még azzal is durván rá lehet segíteni fél métert, ha a Kim Kardashian ellibeg melltartó nélkül előtte.

2021. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
A szemcsepp illegális dopping.
2021. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!