Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szkeptikusak na erre varrjatok...

Szkeptikusak na erre varrjatok gombot a Yeti márpedig létezik?!

Figyelt kérdés

Mit gondólsz?

https://www.youtube.com/watch?v=-sWZuykJy9Q



2021. okt. 30. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Azt gondólom hogy hülye vagy
Ez nem a Yeti hanem a Jety
Nem tudok gombot varrni most aztán kifogtál rajtam
Szkeptifikus vagyok ezért akkor sem hiszem el ha látom
Mindmeghalunk
Ez minden bizonnyal a yeti a szkeptikusoknak fel kéne már fogniuk hogy ez milyen komoj
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Elsőre mikor megnéztem a videót, azt hittem, hogy kamu, de szerintem a mozgása stb túl élethű, ez nem lehet CGI animáció hanem egy valós lény. Nem értem miért nem terjedt el jobban ez a felvétel.

Pedig Mátranovákon egy ismerősöm kutyájának az autóját hasonló módon nyúlta le a fanyűvő!

2021. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először szkeptikus voltam, de miután láttam, hogy kétszeres velociraptor támadás is történt a kérdés alatt, elgondolkodtam. Most má' elhiszem én is, hogy a szent grál létezik. Meg amúgy is barátom a medvesajt, szóval ez többet mond minden szónál. Törődj magaddal, ha kell egy kis energia megállni tilos.
2021. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én sem hittem. De miután a hogolyókat rábaszta pontos célással az autóra, így biztos lettem benne: A yeti él, és köztünk jár.
2021. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én magam tényleg jeti vagyok, mert minden reggel teJET Iszom, de ez a szekszárdi hógolyóember volt a videón, aki városi terepjárókat oroz el, miután kilőtte a gazdáját és gonoszságára jellemző, hogy áldozatait erőszakkal beoltja orosz, sőt néha kínai vakcinával és közben a szadista vigyor és a sátáni kacaj között ingadozik,ráadásul állítólag lopja az inggombokat és még áldozatainak a tyúkszemére is tapos.

Egyetlen módon lehet elriasztani, egy jókora sárgarépát kell az arca felé nyomni, akkor rémülten elpucol, mert nem akar hóemberré változni.

2021. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!