Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikus társadalom mit...

Szkeptikus társadalom mit szólsz ahhoz, hogy tegnap a tudományos élet főszereplői beszéltek több csatornán arról, hogy a földönkívüli élet létezik?

Figyelt kérdés
Nemsokára nyilvánosságra akarják hozni, de addig az embereket ilyen bejelentésekkel kondicionálják arra,amit eddig tagadtak(hogy csak a Földön van élet)és amikor majd SOS hírekben az összes médiában egyszerre számolnak be a földönkívüli kapcsolatról, akkor az embereket nem éri olyan váratlanul az esemény.

#ETmégisjártaholdon
2015. ápr. 10. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes lenne mert én még nem láttam egyet sem
2015. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

A szkeptikus szó jelentése nem az, hogy konzervatívan tagadunk amit csak lehet, még a tények ellenére is.


Egyébként nem leszek visítva öngyilkos és nem fogok fosztogatni.

Az ilyen híreknek meg áltudósoknak a szava viszont nem sokat ér.


Miben változna az életem?

Ha van máshol anyagcsere vagy intelligencia vagy más?

Tanulhatok? Ismerkedhetek? Háborúzni kell?


Bizonyítsátok be.

2015. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
A földönkívüli élet eddig is elég valószínű volt. Sejtszinten.
2015. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Senki sem tagadta hogy lehetseges foldon kivuli elet. Csak nem volt ra bizonyitek.


Amugy elso korben mindenfele egysejtu szintu eletrol van szo, nem pedig foldonkivuli civilizaciokrol, ahogy te sejteted.

2015. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Ezt már pár éve bejelentették,és nem hiper-szuper lényekről van szó,hanem sejtekről.
2015. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Körülbelül a 60-as évek óta jön az a "nemsokára", egy kicsit gyorsabban csipkedhetnétek magatokat srácok, legalábbis ebben az évezredben, ha lehetséges. Gyenge kifogás, hogy "majd lesz nemsokára", nagyanyám is volt, de már nincs. Te csak nyugodtan várd ki, hogy a szádba repüljön a sültvarjú. Nem kell minket felkészíteni, ezzel magadat akarod ámítani? Földönkívüli lények valószínűleg léteznek egy másik bolygón, nem a Földön. Ugyanakkor a földönkívüli baktériumok, sejtek nem kizártak a Földön se. Viszont azok nagy valószínűleggel egy-egy meteorral landolhatnak a Földön és legtöbbjük elég, amint a légkörben ér, de történetnek még csodák :D
2015. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Túltoltad egy kicsit a kretént ebben a kérdésben.

Ha nyomon követted volna a bejelentéseket, akkor tudnád, hogy nem tagadták a földönkívüli élet lehetőségét.

Ha értően elolvastad volna a cikket, akkor azt is tudnád, hogy még mindig csak lehetőség szintjén beszélnek a témáról, ráadásul sejtszintű, vagy attól nem sokkal összetettebb formákról, melyek létezése a Naprendszerben sem kizárt.


A hír jelentőségének túlreagálásáért a "szkeptikus társadalomtól" egy enyhe, szánakozó félmosolyt kaptok. Meg kéne tanulni érteni és értelmezni, amit olvastok.

2015. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Én nem láttam semmi ilyet, de valószínű próbálnak minket felkészíteni. Most a Ceres van képbe, mert fénylő (inkább világító) pontokat látni rajta, ami megmagyarázhatatlan.

Arról már nem is beszélve hogy az egyik pont egy kráter közepében van és ez ráadásul szerintem, logikára utal.

link: [link]

2015. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

És te mit szolsz ahoz, hogy ma reggeliztem?

Semmit ugye?

Én se ehez.

2015. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

"...a tudományos élet főszereplői beszéltek..."

NEVEKET!

2015. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!