Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondóltok arról, hogy mig...

Viperahal-42 kérdése:

Mit gondóltok arról, hogy mig az űrből a Reptoidok addig a tengerből az Atlantiszi Fényjárók jelentik a fenyegetést?

Figyelt kérdés

Az atlantiszi fényjárók azt gondolják hogy egy ideális utópiát úgy lehetne megteremteni ha mindenkinek átadnék a magas boldogság fényrezgéseiket.


Viszont ha a tervük beválik az egész emberiség csak mosolyogva lebegne és rezegve világitana a felhők között boldog tudatlanságban semmit sem csinálva.


Mit gondóltok erről? Szerintem rossz disztópia lenne mert a fejlődéshez szükséges hogy ne csak állandóan boldogok legyünk.



#reptoid #invázió #atlantiszi fényjárók #fényrezgés
2021. nov. 1. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen egyetértek veled ufológus kolléga, Stop reptoidok! Stop fényjárók!

Mind a két esetben mindmeghalás a vége, csak egyikben elcsumbulunk, a másikban akciódúsan végezzük be egy nagy tál lecsó közepében.

2021. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én úgy gondólom hogy az agyonfényrezgés és a megcsumbulás két külön dolog.

Eleve abból fakadóan, hogy a fényjáróvá válást a fényrezgés okozza mig a csumbulává válást a hülyénrezgés.



Akik magasabb szintre rezegnek azok csak boldogan mosolyogva lebegve világitanak és nem csinálnak semmit, kivéve amikor terjeszteni akarják a fényrezgésük.


Ellenben egy olyan világ ahol a hülyénrezgés uralkodna és elcsumbulnánk akkor mindenki hülyeröhögve ugrálna, megenné a szendvics belsejét, az megcsumbult emberek egymás köldökében és orrában túrkálnának, lumbálnák a lábukat, megennék a fikájukat, és hülyeröhögnének azon hogy röhögtek azon hogy röhögtek azon hogy... stb...

Egy sokkal kaotikusabb világ lenne.

Ellenben a csumbulák nem szenvednének.

De boldogságot sem éreznének, csak egy hasonló érzést folyamatosan amit akkor éreznek az emberek amikor valami baromságon röhögnek véletlenül és nem tudják egy ideig befejezni... csak aki megcsumbult az már sosem tudja befejezni, a csumbulaságra pedig tudtommal még nem ismert gyógymód.


Ám az emberiség megcsumbulásától csak akkor kéne tartanunk ha az N-Ufók is inváziózni akarnának, de ilyen szándékra egyenlőre még nem mutattak túl sok jelet, ám meg kell jegyezni, hogy az N-Ufók semmilyen szándékra nem mutatnak jelet hanem csak úgy csinálnak véletlenszerű dolgokat össze-vissza.

2021. nov. 1. 01:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Képesek rá az N-Ufók hogy össze-vissza dolgokat csináljanak! Egyszer láttam már ilyet teljesen ledöbbentem tőle...
2021. nov. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gyógyszerre ne igyál alkoholt. Nem tesz jót.
2021. nov. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már te is kezded! Mostmár 3 troll lesz?
2021. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kéremszépen én már 2012-ben is itt voltam, tanultam 404 tanait, készültem a reptoid invázióra, a nullsikra, elsajátitottam a loúlógia csudálatos világát mert oly szép teremtmény a loú pont akkorán mint egy ló ám mégiscsak nagyobbacskán, feltérképeztem az N-Ufók eredettörténetét és a Radiátor Hajigáló Gladiátor Aligátor mitoszát, és láttam gyerekkoromban a vonat ablakából a Mátraniváki Majomját.


Velociraptor kollégámmal még közös blogot is létrehoztunk 2016 körül, hogy PaleoGyK kutatásokat végezzünk és felfedezzük az Ezo kategóriában elterjedt Folklore 2012 világvége előtti értékes feljegyzéseit, hogy megvitathassuk ezeket és fennmaradjon a tudás az utókornak.

Mi komolyabban gondóljuk a kutatást mint itt a legtöbben.


Na erre varrjatok gombot szkeptikuskák!

2021. nov. 1. 08:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszig nincs gond, mert a gyíkemberek most hibernálódtak télire, szal van idő felkészülni.
2021. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!