Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kérem, olyanok írjanak akik...

Kérem, olyanok írjanak akik foglalkoznak álmokkal, álomfejtéssel. Mit jelenthet az az álom? Nyakörv, idős milliárdos férfi megfenyeget, félelem.

Figyelt kérdés

Egy puccos helyen voltam

Kissé furcsa volt hogy mit keresek ott

Egy asztal mellett ültem

Az asztalon voltak tányérok és az egyik tányérban egy nyakörv volt amiből félig meddig egy póráz is kinyúlt

Ez számomra nagyon bizarrnak tűnt

És akkor vagy sorsolás volt vagy nem tudom mi és bejelentettek egy nevet

Akkor egy elég idős férfi elindult azért a nyakörvért

Kérdeztem hogy az egy kutyáé?

Ahogy eljött mellettem az öreg férfi

A fogai között hogy más ne lássa odasúgta nekem hogy "vigyázz a szádra"

Akkor már tudtam hogy ő egy milliárdos és amit mondott és ahogy mondta eléggé megijesztett

Amúgy a megjelenése is unszimpatikus volt

Úgy gondoltam hogy mivel milliárdos és őrült is ez nem jó kombináció

És megijedtem hogy bántani akar valahogyan


Ja igen azért gondoltam hogy őrült az idős férfi mert ha nem egy kutyáé az a póráz hanem egy emberé akkor valami szado-mazo dologban van benne az öreg milliárdos? Ezért ijedtem meg és féltem hogy engem is bántani akar.



2021. júl. 4. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Izgat tudatalatt a dolog
2021. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint melyik dolog?
2021. júl. 12. 05:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elköteleződést jelenti. Puccos hely: többre vágysz, és többre is vagy képes, mint amit jelenlegi helyzeted mutat. Asztalok és tányérok: lehetőségek, amik jutalommal, magas bérrel kecsegtetnek, de ugyanakkor a nyakörv vagy a póráz azt jelzi, hogy el kell köteleződnöd, tűrnöd kell a munka árnyoldalát pl. hogy a főnököd megaláz vagy csicskáztat.

Az idős milliárdos jelez valaki befolyásos személyt, aki talán segít feljebb lépni a ranglétrán, ugyanakkor viszont azt akarja, hogy a rabszolgája legyél, hogy úgy élj, hogy az NEKI feleljen meg.

2021. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 31. 22:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3. hsz! Ide is tudsz írni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1133642..


Előre is köszi! :)

2021. szept. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!