Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mièrt csak a bolti tyúk tojik...

Mièrt csak a bolti tyúk tojik dátumos tojást,a kertben lévő tyúkjaim meg nem ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen Kinder tojás???Dinoszaurusz tojást tojik.Lótojást ,krokodiltojást.Amilyet beprogramozok.
2021. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ipari TOÁSOK. Ki tudja miállhat-e mögött.. mondjuk mi egy kisvállakozós barátunktól kapjuk
2021. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát a megadóztatása a lényeg.Ez a privatizáció.Minnél több minden kerül privát kézbe ,annál kissebb a szabadjog.
2021. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én azt tartom elképesztőnek, hogy a tyúkok milyen ügyesen a képlékeny fehérje és sárgája köré tudnak egy kemény mészhéjat csinálni, ez olyan, mintha az ember kirántaná mondjuk a sört, egy ilyen technológiai fejlettség mellett a dátum rányomtatása semmiség.

Le vagyunk maradva a tyúkoktól, mert konyakmeggyet, vagy rántott húst még nem láttam dátumozva, sokat kell még fejlődnünk, hogy utolérjük őket, de én legfőképpen egy kakastól tanulnám el a zseniális tojózási technikáját, mert nem lenne ellenemre, hogy naponta két tucat jércét megpitykézzek.

2021. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hehh...nekünk meg van hüvelykujjunk amivel foghatunk.Próbálj még valamit hüvelykujj nélkül...:))
2021. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!