Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan jegyezzem meg melyik a...

Hogyan jegyezzem meg melyik a jobb és bal kezem?

Figyelt kérdés
Tegnap a fiam megkérdezte melyik a jobb keze és én meg képtelen voltam válaszolni... Bármi tipp hogyan tanulhatom meg?

2021. nov. 9. 23:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
és akkor tükörből kell nézni hol dobog?
2021. nov. 9. 23:28
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, szerintem te trollkodsz.
2021. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Ha fel is nyitod a mellkasodat, akkor mindenképpen tükörből. Éjfélkor, teliholdnál.🙈 (#eztnemhiszemel, #anyámboeogass, #ididóta)
2021. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%

Ha fiú vagy, akkor könnyű, benyúlsz a gatyádba és megnézed, melyik tojásod van lejjebb, az lesz a bal oldalad, ha lány vagy, akkor keresel egy fiút, megnézed, neki melyik lóg lejjebb, aztán mögé állsz és amelyik neki a bal oldala, az lesz a tied is, de ha mondjuk eunuch a krapek, akkor nyugodj bele, hogy biztosan soha nem fogod megtudni, de nem is nagy baj, mert lányok nem lesznek katonák, így felesleges nekik tudni, merre van a 'jobbra át'.

Elég a 'sört', vagy a 'kuss' kommandót ismerniük.

2021. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Itt a magyar nyelv-vel(nem nyelvel) lesz a probléma. Összezavarja az elmét. A B erőteljes hang, de általában a bal kezed a gyengébb, és jobb kézzel csinálsz mindent, mivel a legtöbben jobbkezesek.


Nekem egy csúnya gonosz számítógépes játék segített megtanulni melyik a bal és melyik a jobb oldal. Taktikai swat játék. Angol nyelven történt a kommunikáció. Bár nekem a mai napig nehézkes ez a nyelv.


De mégis az angol szavak barátságosabbak az elmémnek; a Left (Bal) lágyabb, így tudom hogy a gyengébb oldalamról van szó. A Right (Jobb), erőteljesebb, így tudom hogy a jobb oldallal kell odabaszni.

2021. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Amelyikkel maszturbálni szoktál, az mindenképpen a jobb, tökmindegy, melyik oldaladon van.

Ha két kézzel vered, akkor meg kis mohó vagy és nem kell tudnod, majd ha nagy leszel, ráér addig.

2021. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

rakjál rá egy ilyen gumis karkötőt, vagy szalagot az egyikre


vagy pl amelyikkel rajzol, az ez, másik a másik.

2021. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
írd rá filctrollal
2021. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
26%
Úgy jegyeztem meg, hogy a jobb kezem van jobb oldalon, a bal pedig baloldalon.
2021. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Fogsz egy iránytűt és beállsz abba az irányba, amerre mutat, majd elmondod a versikét, hogy - előttem van észak, hátam mögött dél, balra a Nap nyugszik, jobbra pedig kél - aztán már csak azt kell megfigyelned, hogy merre nyugszik le a Nap és majd hol kel fel, akkor tudni fogod ezt a hihetetlenül nagy titkot, de kérlek ne áruld el senkinek, mert ük-ük nagyapám a lelkemre kötötte, hogy csak indokolt esetben fedjem fel idegenek előtt, szóval a leghelyesebb, ha köztünk marad.
2021. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!