Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok nekem mondani sulis...

Tudnátok nekem mondani sulis vicces sztorikat?Ha igen akkor én is mondanék egy durva (ugyanakkor vicces) sztorit

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyszer egyik osztály társam le reszelt egy csomó krétát majd ez egy papírra tette és fel akarta szipantani orral. De volt egy sunyi osztály társam aki oda lopakodótt és arcábba nyomta a kréta poros papírlapot. XD

^_^

2021. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok kíváncsi lennék a te sztoridra is. ^_^
2021. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a sztorim,hogy:A töri tanárom,órán észrevette hogy az egyik osztálytársam rajzolt egy...valamit,és elvette tőle a rajzot majd megmutatta az osztálynak,és persze mindenki nevetett,majd kérdezte a tanár hogy egészséges gyerek rajzol ilyet?:DDD utólag is vicces visszagondolni erre....azt.hogy mit rajzolt az osztálytársam azt a fantáziádra bízom....
2021. dec. 18. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom f betűs vagy ördögöt. XD ^_^

1 - es vagyok.

2021. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felszívtam a kokót matek órán. Mindenki azt hitte, hogy krétaport szívok:D.
2022. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!