Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bérkommentelők! Titeket...

Bérkommentelők! Titeket sékelben vagy amerikai dollárban fizetnek?

Figyelt kérdés

Számomra kicsit homályos. Nemrég jelentkeztem bérkommentelőnek, mert elvileg jól fizetnek.

A szerződés leírja, hogy napi minimum hány oldalra vagy blogra hány kommentet kell írni, vagy mennyi kérdést amennyiben a gyakorikerdesekről van szó.

De a munkaszerződésből nem világos nekem, hogy sékelben vagy dollárban fogják-e átutalni az összeget.


Esetleg más bérkommentelő tud segíteni? Neked hogy utalták át?



#Éljen Orbán Viktor
2021. dec. 18. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Dollár
Sékel
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a DK-nál szeretnél bérkommentelő lenni akkor alapbérben, de az egyelőre csak ígéret. Ha a Fidesznél akkor minden betű után egy szem krumpli.
2021. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#2


Krumplit cafereriaként mindig kapunk. Tehát az a fizetés mellé jár kiegészítésnek.

2021. dec. 18. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fabatkában kapom a juttatást :)
2021. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk házról-házra jár Soros, és személyesen adja odja a pénzt mindenkinek. Forintban fizet, mert azt még nem döntötte be. Plusz jutalmakat kapunk olyasmikért, ha befogadunk egy migránst, vagy ha lyukakat vágunk a kerítésre, hogy be tudjanak jönni.

Van egy kommentelőtársam itt, ő megtanult arabul, felvette az iszlámot, másodállásban buddhista, és LMBTQ tag is (reggeltől délig homokos, déltől estig nemváltó műtéteket végez saját magán. Ő nagyon jól keres.

2021. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én COVID részvényeket fogok kapok, meg párizsit.
2021. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor a mindenem!!!!
2021. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző bérkommentelőt váltottam le, a céges kristálygömb felét adta előlegként. A fix fizetés pedig az, hogy istenségként tisztel.

Ismerek egy bérkérdezőt is, de ő nem kap érte semmit állítólag.

2021. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptam a zarany Laposföldrendet, amely tényleg tiszta zaranyból van,

A honoráriumom Séklárban van, ez egy könnyen kenhető anayagól van és úgy fizetik ki, hogy a jelenlétemben elveszik, mert csak vesztegetés fomájában lehet továbbadni. Értéke jelentős, három Böszmét ér, váltópénze a bitkoitusz, amit apró hazugságokért adnak, de ennek is van felváltható aprója, a Huncuft Picula, vagy csak simán a Huncuft, amely tényleg olyan pici, hog nagyítóval sem lehet látni, de sok kicsi sokra megy, akkor adják, ha az ember a semmiből hírt teremt.

Ilyen finoman van ez szabályozva és orbitális hazugságokért senki nem fizet, azt mindenki ki tud találni és annak nincs igazi propaganda értéke sem, mert azt mindenki elhiszi, csak a finom munkáért jár tiszteletdíj.

Úgy hallottam, új fizetőeszköz kerül nemsokára forgalomba, az Aberra, csak az a fizetőeszköz még egy kicsit mocskos, még mosni kell egy darabig, de jó pénz lesz az, attól függetlenül, hogy semmit nem lehet rajta venni, de mégis van értéke, mert azok veszik, akik fizetnek vele, és mivel ez egyre gyakrabban t9rténik, az értéke egyre nő.

2021. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!