Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz abban Toroczkai...

Egyetértesz abban Toroczkai Lászlóval, hogy az egész covid-ot töviről helyire két német származású amerikai menekült zsidó irányítja?

Figyelt kérdés

A nevükre pontosan nem emlékszem, a videó Toroczkai hivatalos youtube csatornáján van ha valakit érdekel.

A lényeg, hogy szerinted igaz ez? Az egészet már jó sok évvel ezelőtt kitervelték, és minden országban vannak befolyásos embereik akik ezt az egész műbalhét csinálják nekik?



2021. dec. 14. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez szerintem is így van.
Nem, ez nem így van.
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen. Egyébként ezt én is mondtam már az elején.
2021. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Én nem értem miért kéne töviről helyire vinni a covid-ot.
2021. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Elég karakterazonos azzal a Lackóval, aki a világ legnagyobb irredenta rasszista gyökere román exfeleséggel meg cigány melósokkal gründolt édesburgonyachips üzemmel. Ezek után két darab emberre kenni egy világjárványt tulképp nem is nagy ugrás.
2021. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Toroczkai a Román határra is kerítést építtetett volna, meg lőparancsot. Dúró Dóra meg a VAERS adatbázisra hivatkozik a petíciójában. Röhej az a banda. A legszomorúbb az, hogy a Jobbik megint szét fog szakadni, és a "jobbosoknak" nem marad semmi, csak ez a MHM-es fideszcsicska abszurdum, meg a Jobbik jobb oldali szeglete, HA lesz belőle valami is...

Az utóbbinak drukkolok, hogy legyen már valami.

Tarack meg elmegy a francba...

2021. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nemcsak irányítja, ők fertőznek meg mindenkit személyesen. Úgy hogy nagy ívben kerüld el az ortodox rabbi ruhába öltözött férfiakat mert ha ők azok akkor tutira megfertőznek coviddal. Jó pénzért már új eddig ismeretlen variánst is kaphatsz tőlük.
2021. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Jól mondja a 7-es.

Emellett a remek orosz, kínai és amerikai-német-zsidó kapcsolatot kihasznalva elinteztek hogy a szputnikba és a sinopharmba is rakjanak chipet.

Személyes fogják hallgatni ahogy Magdika és Icuka az intim szemolcserol beszélget a dohanybolt előtt, a perverz állatok!

2021. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Most látszik csak meg, hogy hány embernek van több nicje, hogy lepontozzák a nomális válaszokat, a rosszakat meg föl, de annyi mégsincs hogy a szavazást megforítanák, most derülnek ki a turpisságaitok.
2021. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Neurotech ***** válasza:
48%
Szerintem az igazság valahol a kettő között van.
2021. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

10.

Hogy lehet a kettő között ?

2021. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
@12 10 év alatt megtanulni 8 szónyi zsargont meg azt, hogy kérdés nélkül fogadj el parancsokat nem kimondottan érdem. Az egyenruhások Magyarországon az elmúlt 100 évben annyit tettek, hogy vegzáltak hajléktalanokat meg néha zsákoltak árvíznél, de azt meg jobban csinálják a végtelenül hasznosabb katasztrófavédelmisek meg tűzoltók.
2021. dec. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!