Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a harmadik oltas adja meg...

Ha a harmadik oltas adja meg a teljes vedelmet, miert mem lehet egybol beadni a harmadikat? Minek beadatni az elsot, meg a masodikat?

Figyelt kérdés
En oltatlan vagyok es ugy dontottem raszanom magam az oltasra, de nincs kedvem beadatni az elsot meg a masodikat hogy aztan honapokat varjak a harmadikra. En a harmadikkal akarom kezdeni hogy teljesen vedett legyek.

2022. jan. 20. 21:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
A "teljes védettség" nem létezik. Ha létezne, garantálnák, hogy oltottan nem kapod el ezt a szart. Márpedig elkaphatod és meg is betegedhetsz. Sőt, mint egyre gyakrabban előfordul, kórházba is kerülhetsz.
2022. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
74%

Igen, mert az oltás kidolgozása óta már eltelt kis idő, és bőven mutálódott a vírus.

Ezért kell most új.

2022. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

A bárányhimlő nem mutálódik, mégsem ad teljes védelmet az arra szóló oltás.

Ezért tartom félrevezetésnek, beetetésnek, hazugságnak, hogy a kormány teljes védettségről hadovál.

2022. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

Akkor miért nem orvosi cikkeket olvasol?

Tudod, MINDEN gyártó mond egy %-ot.

Mit tudsz erről?

És a nyájimmunitásról?

2022. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
Mi ellen véd, ha orvosi cikket olvasok? Nem értem a kérdést. A célját még kevésbé.
2022. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%

Talán azt, hogy az igazságot olvashatod el ott?

Például ezt: NINCS tökéletes oltás, vagy teljes védelem.

Ezen kívül az oltás nem a megbetegedéstől véd (jó lenne, ha így működne, de nem) - hanem felkészíti a szervezetet a gyors és hatékony válaszra.

Ezen kívül még egy pár szót arról, hogy mettől meddig hatékony az oltás, és mennyi kellett volna a nyájimmunitáshoz a különféle vírus variánsok és oltások esetén.

2022. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket eddig is tudtam, hiszen erről értekeztem fentebb. A bajom az emberek rendszerszintű, szándékos átverésével van.
2022. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem.

A politika mindig is erről szólt.

De HA ezt tudod - akkor miért nem mész eleve oda, ahol inkább igazat mondanak?

2022. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Minek menjek oda? Tudom, hogy ott mit mondanak. Kicsit elbeszélünk egymás mellett
2022. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont ne oltásról és védettségről kezdj beszélni, hanem a kormányról, ha velük vagy elégedetlen.
2022. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!