Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a Véleményetek és tapasztal...

Mi a Véleményetek és tapasztalatotok, jó életkor az anyukánál a gyerekválalásnál, ha elsőnél 37 lesz mire szül, a másodikal38, a harmadikal 40, a negyedikkel 42 az ötödikkel 44 éves?

Figyelt kérdés

#terhesség #életkor #mama #38 éves #35 év felett #gyerek várás #válllaás
2016. máj. 10. 14:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, a véleményem az, h ez futószalagon szülés.
2016. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A hátulütője valóban ennek a kornak az, hogy kis korkülönbségek kellenek, ha valaki 5-öt akar. Nekem ez túl kevés idő lenne a szüléseim között, lelkileg és testileg is, de mindenki maga dönt:)
2016. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
2 van nekem kis korkülönbséggel és szinte megszűnik a saját életem. Ötnél kinyírnám magam.
2016. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az a véleményem,hogy ember tervez Isten végez!
2016. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

ugye nem te vagy az akinek ég egy sincs? már volt egy ilyen kérdés, csak ott leírtad.


szerintem nem jó így, de ha így jön össze, akkor jobb híján megteszi.


én nagy korkülönbséggel szültem, a 20as éveim közepén és a 30as éveim közepén is, hatalmas különbség volt már a kettő között is, pedig 33 évesen még fiatalnak számít az ember. 44 évesen, úgy, hogy 4 pici van otthon, az elég húzós lehet. mondjuk már a 2.kal kicsinálod a tested, ha 3 hónapot hagyod regenerálódni

2016. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A kis meg nagy korkülönbségre nincs jó meg rossz megoldás. Nekünk 3 gyerekünk született kis korkülönbséggel, és én nem bántam meg. De ennyire nem lehet előre tervezni, kiszámíthatatlan hogy a baba majd az első vagy a tizennegyedik próbálkozós hónapban sikerül-e. Meg sose tudhatod, mikor érzed azt, hogy "na, most még egy gyerekkel már nem bírnék".
2016. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Véleményem,és az ismerőseim, környezetem tapasztalatai alapján, az elsőt érdemes 30 alatt max 30 évesen,ha persze valami miatt nem jön össze akkor is jobb,minél hamarabb a 37-38 még belefér bár már elég késői időpont.40 felett mindenképpen késő, így meg épeszű ember nem vállal be 5 gyereket ilyen kicsi korkülönbséggel,40hez közel,olyan,mint a futószalag,ráadásul ez csak egy terv, a másik az, amíg egy sincs addig merész kijelenteni,hogy 5 gyerek kell 7 év alatt... ez egy fiatalabb nőt is megvisel nem,hogy egy 40 év körülit..
2016. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Snorri ***** válasza:
100%
Ebből akkor még egy sincs? Vagy úton van az első? Én azt mondom, hogy szülessen meg az első, aztán miután túl lesz az édesanya a szülésen, és az első időszakon, akkor eldönti. És azt is megtapasztalja a család, hogy mennyi energiát emészt fel egy gyermek, valamint mennyi pénzt, és utána kiderül, hogy továbbra is ennyire lelkesek-e. Persze lehet így marad. Öt terhesség igencsak megviseli a szervezetet, és 44 évesen egy 7, 6, 4, 2 évessel és egy újszülöttel? Hát úgy legyen. Nekünk egy van, de szülés után közöltem, hogy többet nem, annyira nehéz szülés volt. :( Persze lesz még, ha összejön, de max még 2, mondom ezt 30 évesen. A férjem is annyi, megosztunk sok feladatot, persze reálisan, hisz ő dolgozik is. :)) Kettő múlt a fiúnk, és nem semmi a tempó, amit diktál!
2016. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem van csak, mivel nem szültem futószalagon - ahogy írja itt vki-, és nincs 5 gyerekem.

Ezt nem tudom, hogy bírád testileg és lelkileg.

Szerintem sehogy...

Még az első 2 oké...

De a 3-4-5... Ez nagyon kevés idő 5 gyerekre! A testednek is regenerálódnia kell.

Nekem 2 gyerekem van, 20 hónap van köztük, de néha így is elég nehéz.

2016. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Csodálnám ha ennyi gyereket ki tudnál hordani,meg tudnál szülni idős terhesként. 37 első,39 második.Nekem ez lenne a max.

vagy nagyon max 41 harmadik,de már ez is necces.

2016. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!