Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Felfedeztem az antigravitációt?

Felfedeztem az antigravitációt?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy ha a képletekben kicseréljük a t-t -t-re, azaz visszafele haladunk az időben, akkor az alma nem leesik a fáról, hanem felesik a fára.
2022. jan. 31. 22:19
1 2
 1/14 Mojjo ***** válasza:
93%
Sőt, ha visszafelé haladsz az időben, képes leszel meghekkelni a GYK oldalát, és pl eltüntetni ezt a kérdésed.
2022. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

#1

Azt hittem a születésével kapcsolatba teszel egy megjegyzést, de ez se volt rossz.

2022. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne becsüljétek le a gondolkodó elmét!
2022. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az alma nem esik messze a gondolkodó elme fájától, hanem elhasal. De azért becsüljük a képlet-puzzle 6almát. :)
2022. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Isaac te vagy az?
2022. febr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fedeztél fel semmit, mert az ok-okozat felcserélődése pont nem ezt eredményezi. Érdemes eljátszani vele gondolatban, mert nagyon érdekes dolgok jönnek ki belőle. Utána ebből érdemes megállapításokat is levonni, amiből következik majd a logikus következtetés, hogy az idő múlása nem fordítható meg.
2022. febr. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kísérlettel igazoltam a feltevést, amely innentől tényként is kezelhető, ugyanis felvettem egy alma leesését a fáról és bizony visszafelé lejátszva a felvételt, beigazólódott a feltevés helyessége, az alma visszzarepült a fára.

Őszintén remélem, hogy a t. kérdező megszületéséről is van felvétel, amint éppen kibújik a mama pocakjából, meg ugye arról is, ahogy a nevezett pocak egyre nagyobbra nő, esetleg amint a papa és a mama éppen túlesik a nevezetes megtermékenyítési procedúrán és akkor mindezt visszafelé lejátszva el lehet kerülni eme pompás gondolat megszületését, mert nem igazán tűnik jó ötletnek, hogy megkergüljön a tér-idő kontínium, pláne ilyen ínséges időkben, amikor még csak egy fluxuskondenzátor sem létezik még.

:)

2022. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha már minden fordítva megy akkor lefedezted az antigravitációt. Annak az esélye is fennáll, hogy visszamászol a fára?
2022. febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is a WCn
2022. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Posseidon csókja?
2022. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!