Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Icuka memnyire adja? Alul...

Icuka memnyire adja? Alul tudtok szavazni.

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10: Nem kezdő vállalkozó vagyok, mert már volt több sikeres ötletem.

Most a legújabbra kiírtam egy kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__115995..

2022. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11: Te lehetsz a Magyar Elon Musk.
2022. febr. 14. 12:16
 13/15 anonim ***** válasza:
12: Már Musk nyomában vagyok. Feltaláltam az aerofób (levegőtaszító) űrhajót, amihez nem kell hajtóanyag, mert magától kilökődik az űrbe, amint elvágják a rögzítőkábeleket. Az egyetlen gond vele, hogy a visszajuttatásához le kell súlyozni.
2022. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13: Hol tudom megteknteni ezt az űrhajót? Ha jól értem az a lényege hogy fél a levegőtől (fóbiás), ezért kimenekül a zűrbe?
2022. febr. 14. 14:04
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy van, a légkört eltaszítja magától. De mert a légkör a helyén szeretne maradni, ezért az űrhajó fog elmozdulni.

Még nincs megépítve, mert előbb meg kell alapítani az első magyar űrhajózási társaságot, a HASA-t (Hungarian Aeronautics and Space Administration). Történelmi fordulópont lesz ebből, mert a magyaroknak lesz HASA. Ez a szervezet állami és magánbefektetői pénzekből megépíti az űrhajót.

2022. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!