Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Memnyire gáz Windows 7-et...

Memnyire gáz Windows 7-et használni?

Figyelt kérdés

Ma bevittem iskolába a régebbi laptopom, amin win7 hp van, és az informatika tanár mondta, hogy miért használok ilyen 1000 éves rendszert, ő ezt már gáznak tartja. Persze van rendes win 10-es laptopon, csak azt nem viszem be, nehogy összetörjön.

Igaza van a tanárnak?



2021. máj. 17. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmi köze nincs hozzá, így vagy igaza van, vagy nincs...
2021. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
A tanárod egy bunkó. Ne foglalkozz vele
2021. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekem a régi gépemen XP van. Netre nincs kötve, csak retro CD-s játékokkal használom.
2021. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az utolsó használható Windows, szerintem nem gáz.

Talán a Win 10 100. verziója végre használható lesz, de jelenleg csak bug gyűjtemény. :-D

Én is szívesen tettem volna Win7 -et az új notebook -ra, csak sajnos túl újak a hardverek benne, így pl. virtualizációt se tudja már használni, nekem pedig Drodi App fejlesztéshez kell, így Linux került rá. :-)

2021. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Win 7 gáz, hanem a Win 10.

Gáz hogy ~6 év után is erős Béta állapotban van.

2021. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nektek mi bajotok van a win10 el nekem semmi probléma még nem volt vele... Használok win7et is nagyon szeretem. Szerintem az lett a legjobban összerakva.
2021. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#6: mázlid van. :-)

Nekem 2016 -ban kezdődött a harcom vele.

Elsőnek Realtek Combo jack driverét cserélte le minden frissítés során, hiába raktam kivétel listára...

A másik, hogy nem igen akart be engedni a notebook -on amíg nem csatlakozott fel a ntere, és nem hitelesítette az online fiókkal.

Ahogy jöttek az új verziók, egyre lassabb lett, egyre több hibája jött, elkezdte eldobni a WiFi -t, mert "forgalmi díjas" -nak gondolta, aztán egy másik nagy frissítésnél a Windows.Old mappába helyezte át az összes dokumentumot.

Következő frissítésnél ami nem volt OneDrive -ba felszinkronizálva, azt letörölte a dokumentumokból.

Amivel legutóbb idegekbe kergetett, az PIN kód követelése, próbáltam ki iktatni, hogy Pin/jeleszót kérjen, de nem igazán sikerült.

2021. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A Windows 7 azért gáz, mert már másfél éve nincs rá támogatás. A 10 meg sosem volt jó.
2021. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nekem sincs az Ein10-zel semmi bajom.

Egyébként a W7 támogatása nem tavaly járt le? De most nézem, hogy még nekem is van egy frissítés függőben :D

2021. máj. 17. 19:45
 10/23 anonim ***** válasza:

#9

Januárban. Most meg már majdnem június.

2021. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!