Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem hivtak már fel tégeded...

Nem hivtak már fel tégeded egy ismeretlen szám hogy lopott a wifijèt? Ez szerintetek nagyon vicces aki ezzel megvadol?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Erről van szó! [link]
2022. ápr. 9. 20:12
 2/8 anonim válasza:
100%

A cikkben amit belinkeltél le is írja az egészet, csak el kellett volna olvasni.


Ez egy poén alkalmazás. Nem élő emberrel beszélsz, hanem egy előre felvett automatával.


Senki nem vádolt meg téged semmivel

2022. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lenne kérdésem szerinted vicces?
2022. ápr. 9. 20:19
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem:D
2022. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentéktelen.


De ha neked ez ekkora lelki traumát okozott, és ez nyugtat meg, akkor leírom, nem, nem vicces.

2022. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért nem vicces ez?
2022. ápr. 9. 20:31
 7/8 Kránitz Ádám válasza:
100%

Munkatársakkal egyszer az oktatónkkal eljátszottuk ezt.

Érdekes beszelgetés volt visszahallgatva, a "túl hangosan szexelsz" opció, aztán elkezdett magyarázni arról hogy "hát eléggé kattog a hűtőm kompresszora". Sírva röhögtünk rajta, én meg futottam előle az életemért. Totál megérte.

2022. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Nem. Egyébként,azért nem vicces,mert a viccen egy jót röhögünk,ezen meg nem. Továbbá,olyan volt,hogy megérkezett a rendelt csomagom. Mivel,nem rendeltem semmit,nincs jelentősége a számomra. Szóval,senkinek,semmilyen indokkal nem adok meg semmilyen személyes adatot,így a problémák nagy része,nem érint.
2022. máj. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!