Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem akar az USB hangkárt...

Miért nem akar az USB hangkártyám csatlakozni a gépemhez? Folyamatosan azt írja a windows hogy ismeretlen USB eszköz?

Figyelt kérdés
A dolog azért furcsa mert szinte minden más eszközön próbáltam, és jó volt csak ezen nem működik. Próbáltam macOS ott is jó volt próbáltam windows 10 legújabb frissítéssel ott is jó volt, de valamiért csak az én gépemen nem működik. Nem nagyon hiszek a medve mondákba de sokan azt mondták nekem hogy köze lehet annak hogy ryzenes a gépem, nem tudom szerintem semmi köze nincsen hozzá, de kitudja. Ja és mielőtt válaszolna valaki igen fel van rakva az összes alaplap chipset driver stb. A hangkártya egy Tascam us1x2.
2021. febr. 23. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha egy driver frissítést csinálsz lehet megoldja
2021. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden usb portot végigpróbáltál?
2021. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a hangkártya drivert frissíteni az összes USB porton végig próbáltam de semmi. Esetleg annyi hogy driver frissítése után néha csatlakozik hozzá.
2021. febr. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!