Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vezetékes kontrolleremet...

A vezetékes kontrolleremet nem ismeri fel a Windows, miközben eddig tudtam használni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Január közepén vettem egy Spirit Of Gamer PGX X-box-hoz való, vezetékes kontrollert, ami az elején tökéletesen működött, csak bedugtam és tudtam is használni. Egy pár napja viszont amikor bedugom a Windows intéző egy olyan üzenetet dob fel, hogy "Ismeretlen USB eszköz", és nem is érzékeli, bármivel próbálkozok. Telepítő hiba elvileg nem lehet, hiszen ehhez nem kell telepítő, eddig is plug and play volt. Ráadásul keresve se találtam hozzá semmi telepítőt vagy bármi ilyesmit. Ahogy néztem neten nem igazán találtam semmit a problémára, viszont rengeteg pozitív értékelés van - akár hosszabb távon is - a termékről, szóval nem szívesen engedném el arra hivatkozva, hogy rossz minőségű és csak annyit bír. Egyébként próbáltam Win10-en és 11-en is, próbáltam újratelepíteni a rendszereket, meg frissíteni mindent, de semmi se bírta működésre.

2022. márc. 8. 10:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!