Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnám előzni ezt a...

Hogyan tudnám előzni ezt a démont?

Figyelt kérdés
A hálószobámban szokott lenni minden este beszél hozzám nem hagy békén állitása szerint a padlásról jött de nem nagyon hiszek neki, na szóval az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám elüzni? Minden este súgja a fülembe fele a csajozási tippeket meg hogy mint mondjak nekik de hiába mondom neki nem tudja meg érteni hogy meleg vagyok!
2022. ápr. 17. 18:57
 1/8 DeMoR ***** válasza:
100%
Azt tudom ajánlani, hogy ha kellő mennyiségű kukoricán térdelsz templomban véget nem érő gyónás közben, miközben ostorozod magad, talán van reményed istened bocsánatára. De szerintem inkább értékeld, mert legalább van kivel beszélgetni. Ha szerencséd van, egyszer meghív egy pokoli meleg orgiára. ;D
2022. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki hogy nem hiszel benne, nem hiszed hogy létezik.Kérd meg hogy virítson valamit, bizonyítsa be hogy valóban létezik.

Vagy vedd át a kezdeményezést és kérdezz tőle te! Ne hagyd hogy mondja a hülyeségeit.Kérdezd meg hogy milyen az élet odafent a padláson,és mivel szokta ott elütni az időt? És hogy honnan van ennyire képbe a csajozást illetően.Hány,és milyen női voltak?

2022. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hívj boszorkányt vagy papot majd ők elűzik.
2022. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze, egy démon, és pont veled áll szóba. XDDD
2022. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csináltam róla egy képet is [link]
2022. ápr. 17. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Index ki, vissza 2, padlógáz.
2022. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább raktad volna humor kategóriába.
2022. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már veled él, követeld tőle hogy járuljon hozzá a rezsihez. XDDDD
2022. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!