Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vödörben is lehet vinni...

Vödörben is lehet vinni cuccokat repülőre ha nincs bőröndünk vagy nem akarok venni?Befóliázva,szakszerűen lefedve?

Figyelt kérdés

Összespóroltunk a nyaralásra valót a családnak, júniusban repülünk Bulgáriába.Egy bőröndünk van itt itthon,kölcsönkérni sem tudunk mert a környezetünkben is sokan elég rossz életszínvonalon élnek(Nyírségben élünk).

De sok vödrünk van otthon már belepróbáltam hogy sok ruhát beletudok rakni.

Feltudom ezt is adni poggyászként és el is viszik nekünk Bulgáriába?

Vagy gondoltam még banános dobozokra amiből kettőt egymásra fordítunk majd jól lefóliázzuk.

5 év spórolása ez az út nekünk gyerekek is nagyon örülnének neki.

Repülőre vihetünk fel rántotthúsos szendvicset, vagy ott drágán kell majd vennem az út alatt?


2022. máj. 11. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Troll.
2022. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Megkérném aki válaszol tarts tiszteletben hogy 5 évig spóroltunk erre a kirándulásra, hogy a gyerekek végre életünkben tengert lássanak.

Sajnos közben elfogyott a pénzünk így ezért kérdezem hogy milyen hordozó edényekben lehet ruhát a repülőre felvinni.

Szemeteszsákra is gondoltunk hogy veszünk 200 l zsákot és beledobálunk mindent azt adjuk fel.

2022. máj. 11. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy másfél órás utat csak kibírtok evés nélkül. Amúgy lehet vinni kaját.

Kérjetek kölcsön valakitől táskát.

2022. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor valaszolok, nem, nem lehet szemeteszsakot meg bananos ládát felvinni. Rantott husos szendvicset lehet de nettó parasztsag a bűzös kaját enni ráadásul ki lehet bírni evés nélkül. Szép dolog hogy sporoltatok rá de vajon kint miből koltotok? Van arra pénz? Mellesleg ha rántott húsra futja akkor már egy táskát is vehettek.
2022. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ráadásul kötve hiszem hogy vettetek feladott poggyaszt tehát milyen feladasra gondolsz?
2022. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ah most látom, humor kategória, mondtam hogy troll.
2022. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg nem a Humorban volt, de mivel nem lehet ezt komolyan venni, áttették ide.
2022. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Oh értem #7es, hát másnak tényleg nem jó, mondjuk annak se😂
2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kétlem, hogy hagyományos bőröndön vagy utazótáskán kívül bármit engednének. Elsősorban azért nem, mert ezeket lehet könnyen és gyorsan pakolni, mozgatni. Mindegy hogy áll, nem esik szét vagy nyílik ki. Ezek az általad felvetett megoldásokra nem igazak. Szemeteszsák különösen rossz ötlet, garantáltan kiszakadna.


A repülőre egyébként szilárd ételt (pl szendvics) lehet felvinni, a folyadék az, amit nem engednek csak nagyon korlátozott mennyiségben. De épp ezért szoktak adni legalább egy ásványvizet még a rövidebb utakon is. (Legalábbis amikor én repültem a Lufthansával, ők adtak. Fapados nem biztos, hogy ad.)


De különben Bulgária nincs olyan messze, hogy muszáj legyen repülni. Busszal is lehet menni, bár az kb egy nap folyamatos utazás. De a busz sokkal kevésbé szigorú a csomagokat illetően.


De egyébként ezt a légitársaság ügyfélszolgálatától lenne érdemes megkérdezni, jobb választ tudnak adni, mint az internet népe és még csak nem is trolloznak le.


Vagy az is megoldás, hogy vesztek bőröndöt, és eladjátok miután hazajöttetek. Nyilván lesz rajta pár ezer forint veszteség, de az ár nagy része visszajönne. Amúgy ha közben elfogyott a pénzetek, akkor ott kint miből akartok X napot meglenni?

2022. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vegyétek fel magatokra azt a rengeteg ruhát, amelyet nyári hőségre bekészítesz. Az indokoltnál melegebben öltözni nem tilos!

5000 forintokért már tisztességes bőröndöt lehet kapni. Mennyi kellene? A tengerparton koldulásból fogtok megélni, vagy annyi rántott húst viszel, ami kitart?

2022. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!