Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról eltudok...

Magyarországról eltudok csónakkal menni Litvániába, ha nem akarok repülővel menni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, megspórolom a repjegyet, és felevezek oda.

Aki járt már arrafelé viziúton az melyik útvonalat választotta?

Tudom sok csatornán meg kis patakokon kellene végigeveznem, de merre lenne a legegyszerűbb?


2022. jan. 5. 09:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Duna-Rajna-Majna csatorna, Északi-tenger, Balti-tenger és ott is vagy.
2022. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én egyenesen gondoltam, Szlovákia,Lengyelország fel, Tiszáig tudom az utat, csak utána nem vagyok benne biztos melyik csatornákat és patakokat kellene használnom.

Egy nagyobb csónakkal mennék,ahova hátulra beférnek a cuccaim.

Napelemes,akksis töltős ruhamelegítőm van, szóval este is tudnék evezni holdfénynél hogy gyorsabban odaérjek.

2022. jan. 5. 09:58
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Te akartál Szibériából Alaszkába menni pár hete?
2022. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok, nem tudom ki az,mert pár napja regisztráltam az oldalra.Én kajakozni szeretek, de van több csónakom is.Voltam már pár száz km-s teljesítménytúrákon sok országban európában, ezért is gondoltam erre.

Tesómék kinn élnek, kalandból szeretném megcsinálni.

2022. jan. 5. 10:08
 5/20 anonim ***** válasza:
4: a google maps-en próbáld megkeresni a folyók csatlakozását, hogy egyáltalán lehetséges-e, amit elképzelsz.
2022. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ezért is kérdeztem,mert ha rossz csatornát választok vagy patakot, totál elvisz másfele, és lehet ki is apadva.

Amúgy csatornákon könnyű tájékozódni és közlekedni, a titok az egészban hogy ősz végétől tavasz közepéig hajózhatóak kisebb csónakokkal, mert eddig van bennük a téli csapadéktól víz.

Már Magyarországot is bejártam így keresztül-kasul, meg párszomszédos országot.

De konkrét csatornákat meg patakneveket akartam, hogy ne tévesszem el az útvonalat.

Azért könnyű rajtuk tájékozódni, mert ha akár egy gyalogoshíd is megy át rajta valahol a csatorna vagy patak neve vagy számozása fel van tüntetve a híd boltívén, így tudsz tájékozódni.

ezért is kellene pontos útvonal.

2022. jan. 5. 10:26
 7/20 anonim ***** válasza:
6: mivel elég "különleges" terv, szinte kizártnak tartom, hogy ezt bárki megcsinálta korábban. Tehát neked kell felfedezővé válnod. :)
2022. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
lemaradt: ha megnézed a térképet, nem fogod eltéveszteni az útvonalat!
2022. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, rengeteg infót találsz. Itt van pl. lengyel folyók:

[link]

2022. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

+ Litvánia:

[link]

2022. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!