Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most nyertem 25 millió forinto...

Most nyertem 25 millió forintot egy kaparós sorsjegyen. Van olyan lány aki ezek után megszeretne ismerni?

Figyelt kérdés
25/f
2022. máj. 22. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy atlagos panel 35 millio. Nyerjel meg hozza tizet, legyen sajat kecod, es akkor biztos akad egy kasszás erzsi neked is.
2022. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon tudok gratulálni a válaszolóknak! Emberek, nézzétek már meg a kategóriát, talán akkor ti is megértitek...


Én szivesen megismerkednék veled! 75 éves nő vagyok fiatalos külsővel (tényleg! Legalább 50 évet letagadhatok, meg azt is hogy jő vagyok, de ez mellékes), nekem is van 25 millióm.. amit vissza kéne fizetni a banknak, de aranyosak, megoldják, vonják a nyugdíjamból. Ha ezek a körülmények nem zavarnak, akkor várom itt a válaszod. Van saját házam egyébként, megkapod amikor már kinyúvadok, nem sokat kell várni. Tiszta rüh vagyok meg minden nyavaja rajtam van már.

2022. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
0%
Igen, csak az a baj, hogy én hetero férfi vagyok.
2022. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

-.-

Tanulj meg olvasni hülyegyerek!

Nekem lányokra van igényem nem

és nem vagyok se homokos,se biszexuális.

2022. jún. 29. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!