Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kaparos sorsjegy virág helyett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucuku kérdése:

Kaparos sorsjegy virág helyett, hogy tudatni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk a templomban a gratulácionál sok virágot kapni, helyette inkább kaparos sorsjegyek. Nem ismertek valami frappáns verset, amivel ezt tudatni lehete?
2014. aug. 20. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
nagyon sok értelme van sorsjegyre költeni :) nem nyer vele az ember semmit úgysem, max egy keveset :)
2014. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
#1, és a virágokkal mit kezd?
2014. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, engem úgy neveltek, hogy örüljek annak, amit kapok.

Nekem fura ez az új divat, hogy meg sem kérdezik tőlem, de én majd megszabom, hogy mit várok el kötelező jelleggel ajándékba.

2014. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Rékcsi ***** válasza:
79%
Ezt a menyasszony táncnàl kelk kérni, vagyis itt szokták, h ne pénzt adjanak, az egyik ismerősömék is így csináltàk, nekik bevàlt. Ők akkor említették meg, amikor átadták a megvhívót, a meghívóban is benne volt, de azt már nem tudom, h hogyan.
2014. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én akárhány csak templomi voltam soha nem adott senki semmit csak gratulált. Templomi meghíváskor egyáltalán nem szokás ajándékot adni csak gratulál mindenki.
2014. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Gratulációnál virágot? Hol laksz? Én ilyenről még nem hallottam pedig sok esküvőn jártam. Menyasszony tancnal láttam már kavaró sorsjegyet.
2014. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
A lakodalomban kell ezt tudatni a násznéppel szerintem,hogy ne pénzt adjanak menyasszonytánckor,hanem sorsjegyet.Bár szerény véleményem szerint az előbbivel többre mennél.
2014. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Hiába pontozol le mindenkit ez szerintem már a sértés kategória. Konkrétan semmibe nem kerül nektek a templomi meghívás,plusz vendég de elvárod mit vigyenek, ez nagyon nagy pofátlanság.
2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem pontoztam senkit, gondolom pontokat másoktol kapjátok.

Szlovákiárol vagyok és igen, nálunk szokás, mégha csak gratulálni is megyek a templomba.

Nálunk nem szokás a menyasszonytánc, vagyis a pénzszedés a menyasszonytánckor szoval ez kizárva

2014. aug. 20. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is kaptam virágot a szertartás után pedig nem külföldön lakok. Azoktól kaptam akiket csak a szertartásra hívtam pedig nem vártam ajándékot sem. Szerintem a meghivo atadasanal mondjad nyugodtan, mi is kértünk sorsjegyet igaz a menyasszony tanchoz.
2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!