Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kaparós sorsjegyet kér a pár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaparós sorsjegyet kér a pár. Hogyan szokás ezt?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam meg a meghívót egy márciusi esküvőre, amiben az áll, hogy bármilyen ajándék helyett kaparós sorsjegyet kér a pár. Most, ha pl.25 ezer Ft-ot szerettem volna nekik adni akkor ekkora összegben vegyek kaparóst nekik vagy szerintetek ez csak a tárgyi ajándékoknak szól? Tudom, hogy a párost kellene kérdeznem, de kicsit kellemetlennek tartom rákérdezni. Nem nagyon értem, mert még nem voltam ilyen esküvőn.
2020. nov. 1. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg őket, hogy ezt miként gondolták. Én nem hallottam még ilyenről, általában az anyagi ajándékok pont arra jók, hogy a lagzi költsége visszajön, de így nagy lutri az egész.
2020. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ahol eddig én voltam ilyen esküvőn, ott a 'belépő' volt a kaparós. Mindenki hozott egy 1-2 ezer forintosat de mellé a menyasszonytáncba is ment. Jó az a 25 ezer és mellé egy 2 ezres kaparós. Persze egyiknek sem jött vissza még az ára sem :D
2020. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezz rá. Mi is kaptunk anno, de még a sorsjegy ára sem jött vissza.
2020. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezt már én is többször hallottam. Jópofa ötlet amúgy, csak általában bukta a vége. Legalábbis rosszabbul jönnek ki, mintha csak pénzt kértek volna simán.

Én alapból úgy gondolnám, hogy akkor 25.000ért vegyél sorsjegyet, de azért kérdezz rá, biztos ami tuti.

2020. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Haveromék kértek ilyet 1-2 éve. Megvettem, lekapartam, majd betettem őket egy borítékba, egy "Nem nyert! :(" cédulával.
2020. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Na ezaz amit senkinek nem veszek soha :)


Hótziher, hogy megnyerné a főnyereményt ...én meg b***asssszkiiii

2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En olyanban voltam, ahol a menyasszonytancba kellett lottoszelvenyt dobni. De ettol meg a naszajandek az hard cash volt.
2020. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

Na most akármit is akar a pár én biztosan nem vennék 25 ezerért kaparós sorsjegyet nekik. Őket szeretném támogatni, nem a Szerencsjáték Zrt.-t.

Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy kapnak néhány kaparós sorsjegyet (mondjuk 5 ezerért, a maradékot pedig megkapják kp-ben.

2020. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű. Ajándék HELYETT sorsjegyet. De ha szerinted mégsem akkor tisztázd le, kérdezd meg nyugodtan, rosszabb ha találgatsz. Az számít hogy ők mit akarnak, tehát ha ajándék helyett sorsjegyet akkor azt. Mindegy hogy neked tetszik vagy sem, ők ezt kérik.

Amúgy meg ha lesz menyasszonytánc akkor abba úgyis kézpénzt szoktak általában dobni. Tehát ha nem akarsz 25 ezerért sorsjegyet venni akkor vegyél csak 10 ezerért (mert ők ezt kérték) amit beleraksz egy borítékba, a maradék pénzt pedig bedobod a menyecsketánckor.

2020. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!