Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem kellene betiltani a...

Nem kellene betiltani a porszívót, a fúrógépet, a flexet, a kalapácsot, mosógépet, a mosogatógépet és a fűnyíró? Mind zajosak és az is hallja, aki nem szeretné.

Figyelt kérdés

Mindenre van csendes alternatíva. Pl:


- Porszívó helyett seprű

- Fúrógépre semmi szükség, van elég lyuk, abból gazdálkodni, ha mégis kell, akkor csavarhúzó

- Flex helyett mindenből akkora méretet veszünk, amekkora szükséges, így nem kell vagdosni (legalább kevesebb hulladék gyűlik össze)

- Kalapács helyett kész terméket veszünk, azt nem kell kalapálni, max be nyomni a helyére.

- Mosógép helyett kézi mosás akár patakban.

- Mosogatógép helyett kézi mosogatás

- Fűnyíró helyett kasza


2022. máj. 30. 12:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#8: Privátot nem írtam senkinek.
2022. máj. 30. 12:46
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a Sziget Fesztivál helyett még nem találtak ki valami csendesebb alternatívát.
2022. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, hogy nem te írod, van itt az oldalon valami bálintka vagy mi, aki mindig a kérdezők nevében irkál privátot cigány stílusban
2022. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítod kérdező, - mert az összes műveletet el lehet végezni lábujjhegyen! Akkor nem lesznek ennyire zajosak a műveletek!

Ellenben szívesen foglalkoztatnálak egy olyan állásban - ha lenne erre anyagi keretem, - amelyben 7/24-ben betonba vájkálhatnád a lukakat egy békebeli szovjet csavarhúzóval!

Sokkal fontosabb lenne inkább az emberek egymáshoz való viszonyulásán, közömbösségén alakítani, mint ilyen butaságokon agyalni!

2022. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

Inkább a kispórolt szarul épített, vékonyfalú borzalmakat kellene kitiltani (nyilván nem utólagosan, hanem betiltani, hogy ilyeneket építsenek).

Helyette betartatni az ígéreteket, nem kihagyni a szigetelést meg a közös falakra megszabni egy normát, ami nem élhetetlenül áthallós.


De azért a fűnyíró meg a többire panaszkodni elég hülyeség. Azok ellen nincs mit tenni.

2022. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában még jobban elspórolják a szigetelést, mint régebben, én régi panelben élek, de nyaraltam már új építésű házban, ahol jobban hallottam a szomszéd helyiségben lévő másik vendégeket, mint otthon a szomszédokat.
2022. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

...Jó kis füstszűrős, tezzkhó, anyagtakarékos lakóüregek - platinaárban!

Legjobb üzlet a szélhámosság!

2022. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha te jársz elöl jó példával, és egy éven át csak a zseniális alternatív eszközeidet használod a betildandók helyett.
2022. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Csal trollkodik.


Kézzel mosni lavorban kell, nem patakban.

2022. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mossál te a patakban, bszsus :D
2022. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!