Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen esetben mit lehet tenni?

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szomszéd felső szomszédja akinek az udvarukra tökéletesen rálátunk. Eddig ez teljesen normális lenne és az is, hogy van egy kb 5 éves fiúgyerekük. DE a fűnyírást mindig az 5 éves gyerek végzi egy nagy felnőtteknek való benzinmotoros fűnyíróval. A fűnyíró fogantyúja (ahol meg kell fogni) a gyerek fejmagassába van. A szüleit nem látni az udvaron tehát felügyelet nélkül nyírja a füvet. Lássuk be ez nagyon veszéjes és ha látom inkább bemegyek a házba ne én legyek a szemtanu ha valami baj történik. Naszóval ilyenkor mit tehetünk? Mert mondjuk ha hívnánk a rendőröket mire kiérnek már végez a fűnyírással. Ha a gyámügyet hívnánk akkor letagadhatják, hogy valaha egyáltalán hozzáért a fűnyíróhoz. (Egy kisebb faluban élünk). Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. júl. 1. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Letagadhatnák? Fénykép… videó… ha már ennyire tökéletes a rálátás.
2013. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi erre eddig nem is gondoltam. Jöhetnek még válaszok!
2013. júl. 1. 13:24
 3/15 anonim válasza:

rossz szomszédság török átok.


én inkább csak elbeszélgetnék vele hogy milyn veszélyei vannak egy kiverődö könek, milyn ha a gyerek kéz láp uj nélkül éli le az életét.

ha nem tenne ellene akkor leszarnám. majd csinálnak másikat ha ilyen buták

2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk beszélő viszonyban de nem akarom végignézni ahogy levágja a lábát vagy neadjisten rosszabb dolog történik.
2013. júl. 1. 13:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyámhivatalnál bejelenteni? (fotó, videó bizonyítéknak)
2013. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy a gyerek szívesen kínlódik a fűnyírással? Szerintem ritka az a szülő aki bármiféle gépet megengedne használni az 5éves gyereknek, ha tényleg ennyi idős és nem korosabb.
2013. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akár szereti csinálni a gyerek, akár nem, felügyelet nélkül nem szabad hagyni!
2013. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kb 5 éves iskolába még nem jár két éve még a műanyag játékfűnyírót tolta az apja után most meg a benzineset. Lehet az lesz, hogy legközelebb levideózom aztán elküldöm a vidit vagy képet valami únságnak azt akkor nézhetnek.
2013. júl. 1. 14:41
 9/15 A kérdező kommentje:
én még felügyelettel se engedném akármennyire szereti tegnap is láttam alig bírja tolni mert nem olyan erős meg nem neki való azt akkor mentem be a házba amikor húzta és egyre csak hátrébb dőlt a gyerek meg ráment egy kőre.
2013. júl. 1. 14:44
 10/15 anonim válasza:
a videót be fogják neki mutatni. innentől várhatod a szomszéd áldását majd
2013. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!