Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire lehetetlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 126,8 kg vagyok 45 es lany 163 cm magas es halalosan szerelmes vagyokm Tom Hollandba. Minden nap irok neki instan elkoszok joejtot es jo reggelt kivanom ugy hivom hogy pl macikam eletem szerelme stivecskem az uzenetekbe. Szoktam hivogatni de meg soha nem vette fel es nem valaszolt az uzeimre pedig az OSSZES kozossegi platformon irtam neki:( Estenkent csinalok gyertyafenyes vagyorat irok neki hogy kesz a vacsi es jojjon haza mar de soha nem jott el:((((( Lehet az a hiba hogy 3 eve szerelmet vallottam facebookon Adam Sandlernek de o sem valaszolt ezert 1 ev 27 nap mulva rairtam hogy szakitunk!!!!! Ra 1,4 hetre estem halalos szerelembe Tom Hollanddal. Szerintetek hogyan ertjem el a ferjemet? Meg a gyurujet sem tudom igy oda adni es igy meg nekem sincsen gyurum:((( Elore is koszi a sok segitseget es az utalkozo es kineveto kommenteken legyszi ne irtjakot le mert ez full igaz!!

2022. júl. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki az a Tom Holland, de ennél ugye helyesebben, és összeszedettebben írsz neki?

Amúgy meg ez már kimeríti a zaklatás fogalmát. És gáz, hogy 45 évesen ez nálad a színvonal.

2022. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. 45 éves lány. Hát persze. Még szerencse, hogy nem kamu.
2022. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 :D Szerintem biztosan trollról van szó.
2022. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged, csak nem meri bevallani
2022. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, időközben csak sikerült átrakni a Humorba. Kár, hogy nem vicces.
2022. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen az
2022. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!