Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esetleg lenne esélyem itt az...

Esetleg lenne esélyem itt az oldalon barátnőt találni, vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm, pedig kb minden nap bennem van az érzés, hogy bárcsak odajönne hozzám valaki a suliban, vagy utcán, de mivel fiú vagyok, erre max 2% esély van... Egyszer megtörtént, de köpni-nyelni nem tudtam, szóval sikeresen elcsesztem az egészet. Pontosabban annyit mondtam neki, hogy nem tudom, átgondolom, erre lelépett.

Én túlságosan bátortalan vagyok ahoz, hogy odamenjek valakihez, így maradt az online ismerkedés.

Rólam a következőket lehet tudni: Barna szem és haj, 178CM magas és 75KG súlyú vagyok, Borsod Megyei.

Előny lenne nálad, ha te is Borsod Megyei lennél, hogyha úgy adódik, akkor tudjunk személyesen is találkozni. Korban 15 és 17 között legyél. Alkat, kinézet teljesen mindegy.

Remélem legalább itt szerencsével járok :(

Ha esetleg szeretnél írni, akkor nyugodtan írhatsz privátot :)


16/F



2021. nov. 28. 23:36
 1/3 anonim válasza:
Közel lehetetlen, de esély mindig van mindenre.
2021. nov. 29. 08:57
 2/3 anonim válasza:
Nem lehetetlen, igaz már nem vagyunk együtt (2,5 éves kapcsolat volt), de én ezen az oldalon ismertem meg az exem. Igaz az is, hogy nem ilyen ismerkedős kérdés alatt, hanem egy olyan kérdésnél, aminél ez szóba se jött, hogy ismerkedni csak elkezdtünk beszélni tovább a témáról privátban és úgy alakult. Szóval nem, nem az, de valóban nagyon kicsi az esélye.
2021. nov. 29. 10:40
 3/3 anonim válasza:
Én is itt ismertem meg az exem és volt innen egy szexpartnerem is. Beszélgess kötetlenül, minden tét nélkül nőkkel, aztán, ha szimpik vagytok egymásnak, könnyen lehet valami belőle.
2021. nov. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!