Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megpróbálom a lehetetlent....

Megpróbálom a lehetetlent. Lenne kedve valakinek ismerkedni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, alapvetően nőkkel szeretnék ismerkedni, a 30 fölötti korosztály előnyben, velük valahogy jobban megtalálom a közös hangot.

Vegyiparban dolgozom, labormérnökként. Ha nem munka, szeretek utazni, kirándulni, szeretem a zenét, fesztiválokat. Érdeklődő ember vagyok, aki örül hogy ha tud valakivel foglalkozni. A megfelelő társasággal bármilyen programra kapható vagyok.

Végezetül még annyit, hogy Heves, Borsod, és Hajdú-Bihar megyeiek előnyben, de máshonnan is szívesen veszem ha írsz.


2022. júl. 17. 12:23
 1/7 anonim válasza:
Te nem vagy Chuck Norris. Ő próbálta meg a lehetetlent és sikerült neki. Neked nem fog.
2022. júl. 17. 12:54
 2/7 anonim válasza:
Az, hogy "alapvetően nőkkel" ismerkedsz, az azt jelenti, hogy jöhetnek a fiúk is?
2022. júl. 17. 13:32
 3/7 anonim válasza:
42 ffi, Db
2022. júl. 17. 15:30
 4/7 anonim válasza:

Legfelső korhatár van? :)


Nyilván hölgy esetében gondolom...

2022. júl. 17. 17:46
 5/7 anonim válasza:
Utolsó, nem a kérdező vagyok, de nálam nincs. ;)
2022. júl. 17. 17:51
 6/7 anonim válasza:
37n, Budapest.
2022. júl. 17. 21:07
 7/7 anonim válasza:

Alajos vagyok szia.

Én is laborban dolgozom, így tudhatom milyen nehéz is a sorsod.

Ne csüggedj jön majd valaki, aki majd jól megismer téged és akkor azt fogod kívánni bár békén hagyna mindenki. Addig is kitartást és ne feledd, ha másra nem is a kispárnádra mindig támaszkodhatsz.

2022. júl. 18. 09:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!