Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok erről az elmélet...

Danihunxd kérdése:

Mit gondoltok erről az elméletről?

Figyelt kérdés
Én azt vallom és hiszem,hogy a lovak azok túlméretezett kutyák igazából. Ugyan azok a tulajdonságaik itt irnék pár példát is: sokat futnak,4 lábuk van, általába van 2 szemük, mind a kettőnek van farka,mind a kettő megtud harapni(ami elég fájdalmas szokott lenni :( ) Azt gondolom,hogy a ló is ugat csak igazából máshogy nevezték el mert kicsit más a hangzás de végülis ugyan az a célja a nyerítésnak mint az ugatásnak. Röviden ennyi lenne a lényeges része az elméletemnek,később a válaszokba ha valaki ugyan így látja ezt a helyzetet ahogy én akkor kifejtük ez bővebben :)

2022. aug. 7. 23:06
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Én azt vallom és hiszem, hogy a kutyák azok túlméretezett macskák igazából. Ugyan azok a tulajdonságaik, itt írnék pár példát is: sokat futnak, 4 lábuk van, általában van 2 szemük, mind a kettőnek van farka, mind a kettő meg tud harapni (ami elég fájdalmas szokott lenni :( ). Azt gondolom, hogy a kutya is nyávog, csak igazából máshogy nevezték el, mert kicsit más a hangzás, de végül is ugyanaz a célja az ugatásnak, mint a nyávogásnak. Röviden ennyi lenne a lényeges része az elméletemnek, később a válaszokba ha valaki ugyanígy látja ezt a helyzetet ahogy én, akkor kifejtük ezt bővebben :)
2022. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 NTBS ***** válasza:
Érdekes, de nem hiteles.
2022. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Páncélos szúnyog válasza:
Persze az elmélet helytálló meg minden, nem nagyon tudok vele vitatkozni. Viszont egy kicsit jobban kibővíthetnéd mert így a többiek nem nagyon fogják fel, hogy mit magyarázol.
2022. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves Páncélos szúnyog! Először is kezdeném azzal,hogy nagyon tetszik a neve! Igazából a lényege az egésznek nagyon egyszerű. Sétálsz utcán és meglátsz egy nagyobb termetű kutyát egyből mi ugrik be róla? Hát nyilván az,hogy ez egy kicsi ló. De viszont én olyanról is hallottam már,hogy kisgyerekeket a kutya hátára tesznek úgy mintha lovagolna. Ez vajon miért is lehet? Nekem senki ne mondja azt,hogy nincs összefüggés a két állat között. Minden csak az elnevezésen múlik. Úgy mint a macska és a párduc mivel a párduc igazából egy nagymacska de miért nem lehet a lovakat is akkor már nagy kutyáknak hívni vagy túlméretezett ebnek?
2022. aug. 8. 14:58
 15/23 Páncélos szúnyog válasza:
Igen ez így már pöpec lesz.
2022. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A pillangó hatás meg legyen sashatàs.
2022. aug. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Dagadozó Agy ***** válasza:
100%

Annyira egyértelmű az elmélet helytállósága, hogy én így értelmezem a kerdező szövegét:


Én azt vallom és hiszem,hogy a túlmeretezett kutyák azok túlméretezett kutyák igazából. Ugyan azok a tulajdonságaik itt irnék pár példát is: sokat futnak,4 lábuk van, általába van 2 szemük, mind a kettőnek van farka,mind a kettő megtud harapni(ami elég fájdalmas szokott lenni :( ) Azt gondolom,hogy a túlméretezett kutya is ugat csak igazából máshogy nevezték el mert kicsit más a hangzás de végülis ugyan az a célja az ugatásnak mint az ugatásnak...

2022. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17-es

Nagyon örülök,hogy így látod ezt az egészet:) Örülök,hogy nem csak nekem tűnik ez fel!

2022. aug. 10. 18:05
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor egy szarvas is egy túlméretezett macska, nem? Tudnak harapni (ami néha fájdalmas is szokott lenni), négy lábuk van, van farkuk, van szemük és fülük is. De ha jobban belegondolunk az egészbe, akkor az összes emlős egy macska, az összes hal egy ponty, ugye?
2022. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Páncélos szúnyog válasza:
A macskának nincsen szarva....
2022. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!