Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki meg tudja mondani a...

Valaki meg tudja mondani a kapszulagyári esetek történésének a menetének az állását?

Figyelt kérdés
A dolgok menetének az állása: Történt hogy a kapszulagyárnál megtörténni kívánt megtörtént esetének levélküldési részében a 11. levél érdekes dolgokat írt bekövetkeztetésre. A kis faluknak nincs önereje csobogót építeni a hivatalok elé? Mégis mire véljük ezt? Rég feltalálták, ha van is pénz rá miért vitték el a donátnegyediek? Ha már a 11. levél eltűnt a Jetlopsiaktól mit várunk el? Elvégre mire jutottunk?
2022. aug. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A Donátnegyediek épp támadást indítottak Jetlopsiakek felé, mert a 10. Levél hazugsagokat tartalmazott, de a 11.mar tisztázta.

Szerintem a kapszulagyar megmenekul?

2022. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Humor, ezotéria, vagy egészség kategória.

:)

2022. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:
Alig várom 12. levelet, én baromira élveztem az elözö 11-et.
2022. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es, tényleg? :O, hát azt tudom mondani hogy a Jetlopsiak csesszék meg!

Nah én már örülök ha egy mosolyt is csaltam egy arcra, bár nem biztos hogy a szabályzat engedi (kategória), nem tudom :,D

2022. aug. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!