Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Orbán nem sokára elindítja az...

Orbán nem sokára elindítja az I. Éhezők Viadalát az országban?

Figyelt kérdés

Egyre gyanúsabb nekem. Sorra hozza a kétségbeejtő bejelentéseket, mindemellett egyre jobban hasonlít Snow elnökre az Éhezők Viadalából.


Orbán:

[link]


Snow elnök:

[link]



A változó külseje egy jel? Nem sokára az összes megyéből kisorsolnak 2 kiválasztottat, majd berakják őket egy arénába, ahol élet-halál harcot kell vívniuk? Ha igen remélem Borsod megye nyer!



2022. aug. 30. 14:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt mind elhiszem.Sőt véleményem szerint a legtöbb embernek nincs vagyona se ,ha problémák jönnek.Állítólag csak Magyarorszagon 3 millió koldusszegényt saccolnak.

A kölcsönösök meg szerintem oda jutnak, hogy ki tudjak fizetni a kölcsönt, mindenüket el kell adniuk.

Én is befejeztem a bulizgatas.Minden pénzemet most már okosra akarom költeni...

2022. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%

De mondjuk azt se tudom megérteni ,hogy Európa legnagyobb sivatagja, ami Magyarorszagon van, védelmi terület.Védelmezünk egy sivatagot, aminek alapvetően az a tulajdonsága ,hogy szépen terjed.

Esküszöm ,hogy a politika is egy totális felfordulást akar előidézni.

Egyszerűen belehülyült mindenki a pénzbe meg a hatalomba.

2022. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
Én csodálkozok hogy orbán nem fél egyébként, mert ezt a 4 évet már nem hiszem hogy végigviheti, gyakorlatilag romokban hever a magyarország nevű cég, amiről azt sem tudjuk ki a tulajdonosa, csak annyit tudni hogy nem államként, hanem egy cégként van jelenleg bejegyezve. Amikor ez kiderült néhány éve, több csoport alakult, ezek közül az egyik megpróbált utánajárni ki a tulajdonos, de választ sosem kaptak, pedig jogi úton jártak/járnak el. Mondjuk afelől nincs kétségem hogy bebiztosította magát orbán már régen, azaz van hová menekülnie a szarból, egy kis eldugott helyen hawaii-on vagy ki tudja hol várja a luxus apartmanja őt és a hozzátartozóit, csak korrupt de nem hülye. Jókat vihog, mulat a nép vergődésén, úgy tesz mintha minden a legnagyobb rendben lenne, ferdít, félrevezet, magabiztosnak tűnik bizos hogy van nem egy alternatívája a jövőjét tekintve. Köszönjük orbán.
2022. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindezek mellett nem szégyelli dagasztani az egóját, és isteníteni magát.
2022. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én a híreket szoktam figyelni.Én csak azt keztem el észre venni ,hogy minden a kontrájára kezdett fordulni .Tehát akár mennyire is hülye vagyok, azt kell mondanom, hogy itt a vilagot a politika káoszba akarja taszítani.Legyen az gazdaság ,vagy természeti katasztrófák.

Most ,hogy ezzel tud majd előrelépni, vagy lehet esélye az egyik vagy a másik félnek, én nem tudom.De szerintem itt már mindenki be van golyózva.Ezek totál lementek a vasútról, és lassan mindent bevetnek ,csak hogy egyik vagy a masik nyerjen.

2022. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés inkább a Politika kategóriába való, mert ez nem humor. Ez valós helyzet, és inkább szomorú, mint vicces.
2022. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%
Egy felmérés szerint, amelyet ahhoz értő szakemberek végeztek, a politikusok legalább fele pszichopata, ez egy születési rendellenesség, sok videóban foglalkoznak ezzel a youtube-on is, az ilyen emberek ismérve többek között, hogy nem éreznek empátiát, és szeretnek láthatóak lenni, hatalmi pozíciók felé törekednek, az érzéseiket meg kell játszaniuk, de a színészi képességük ritkán erős.
2022. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,ezt tudom.De egy pszihopata attól még lehet értelmes ember.

De én is azt hiszem ,hogy itt tényleg készülhetünk lassan a legrosszabra.Nem tudom mennyi de szerintem az elkövetkező 20 éven belül itt minden a feje tetejére fog állni.

2022. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes, persze, csakhogy az empátia alapfeltétel kéne hogy legyen ebben a szakmában, mert a nép érez. Ne viccelj már most éhezik 2 millió ember hóvégén, jövőre a duplája lesz, ahogy kinéz.
2022. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
31%

Én ezt mind értem, de ahogy fentebb írtam ,ezért mi is hibássak vagyunk.Hát hány ember adta el a földjeit ,mert nem akart földműveléssel dolgozni, vagy kényelmesebben élni.Nem megsérteni akarok senkit, de ezzel számolni kellett volna, hogy nem biztos hogy mindég ledznek munkahelyek, vagy boltok ,ahova csak beszögdelünk a pénzzel ,és azt veszünk amit akarunk.

Nézd meg ,most is?Pepsisigetezünk, utazgatunk, bulizunk.Mind ha semmi nem létezne.Nem gondolod ,hogy a függetlenségünkre kellett volna költeni?

Ehelyett választottunk egy olyan politikai felfogást ,mint a privatizálást, és büszkén vallottuk azt, hogy azzal kel jatszanunk ,hogy hogyan turjuk ki egymást.És ,hogy hogyan pazarolhatunk.Hogy akár a semmittevéssel is tengethetjük az időnket.

Tehát ha itt ez beindul, a most születőknek ,valószínű mindennel szembe kell néznie.És hogy ezt mind meg fogjak kérdezni ,hogy mit csináltunk mi itt??

Mi a történelem könyvekbe úgy leszünk beírva mint az emberiség szégyenei.Csak be kell kapcsolnom a tvt, ami nincs, és fogom a fejem ,hogy mit művelünk itt...

2022. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!