Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Orbán nem sokára elindítja az...

Orbán nem sokára elindítja az I. Éhezők Viadalát az országban?

Figyelt kérdés

Egyre gyanúsabb nekem. Sorra hozza a kétségbeejtő bejelentéseket, mindemellett egyre jobban hasonlít Snow elnökre az Éhezők Viadalából.


Orbán:

[link]


Snow elnök:

[link]



A változó külseje egy jel? Nem sokára az összes megyéből kisorsolnak 2 kiválasztottat, majd berakják őket egy arénába, ahol élet-halál harcot kell vívniuk? Ha igen remélem Borsod megye nyer!



2022. aug. 30. 14:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Most is ugyanez van, csak sokkal több szabály van. Több az esemény is, ezért ezekben a részletekben csak elveszni lehet. A lényeg hogy nincs szabadság. Kevesebb mint egy százalék köztük a zöme pszichopata, tehát nincs erkölcsi érzékük, uralkodik több mint 99 százalék fölött.
2022. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Nem csak 10 évünk van, van 1000 is. Már benne vagyunk a levesben, már uralkodnak most is, nekik megfelelő, csak még lehetne jobb is, lassan melegítík, ha nagyon alágyújtanak kiugrik a béka.
2022. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
A nyugalom látszólagos, rabszolgasors van, és kiszolgáltatottság.
2022. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Ez hozta el a privatizáció és a haszon.Tulajdonképpen itt csesztük el a civilizációt.

Egy civilizációt nem szabad haszonra és privatizációra építeni, mert az belűről rágja ki magát.

2022. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

Mindég lesz ember.Meg a természet is regenerálódik.Ezzel teljesen egyet értek.Én ebbe azt sajnálom, hogy oksabban is csinálhattuk volna.Hogy mekkora munkat fektettünk ebbe az egészbe, és ez valószínű újra eltűnik ,ahogy az előző civilizációk mindegyike is.

Egyszerűen csak mert mohók voltunk.

De a világ menni fog tovább.

2022. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Nem hasznos bánkódni, vagy a sötét jövőről ábrándozni, a jelenlevő helyzetre érdmes tudatossá válni, az mindent jóvátesz. Elég ha most tisztán meglátjuk mi folyik a fejünk fölött, nem politikai eseményekre kell figyelni, annak nincs értelme, nem szabad elveszni a részletekben. Még Toroczkai is csak a "fát" metszegeti, még mindig jobb mint a semmi, de valójában csak egy pofon a sz@rnak. A lemetszett "ágak" újra kihajtanak. A "fa" gyökere az adó.
2022. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Sokat foglalkoztam pl a vallásokkal.Végül rájöttem ,hogy a vallások legtöbbje mind az érzelmek elfojtásán dolgozott.Ez azért volt meglepő, mert most kezd el érthetővé válni az ,hogy egy civilizációhoz nem érzelmes ember kell ,hanem értelmes.És itt jött egy érdekes kérdés ,hogy a vallás miből keletkezhetett.Valahogy úgy esik ki,mind ha már lett volna példa világpusztulasra ,és rájöttek ,hogy az érzelmek rettentően nagy kihatással vannak a mindennapokra, főleg ha még az a világ fejlett.Ugye levezethető vele pl. az özönvíz előtti idők is.Teljesen egybecseng a két folyamat ,az akkori és a mostani folyamatok is.

Tehát az érzelem az mikor azt mondjuk,én ez vagyok, én ezt megengedhetem magamnak, ki vagy te h nekem ezt megmondhasd? Légy te a legjobb, tegyél meg mindent a boldogságodért.Ez folyik a filmekben is, taposs át mindenkin csak hogy te boldogan élhess.És ez hoz veszedelmet egy civilizációra.

2022. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Az adónk a "fa" gyökere. Az adó táplálja a korrupt hatalmat, amely uralkodik felettünk. Bőven elég erre tudatossá válni, a többi majd adja magát, mert ennek a felismerésnek a mentén lassan észrevehetővé válnak a jelenleg médiából nagy erőkkel kiszorított alternatívák, mert nincs arról szó hogy teljesen el vagyunk veszve, mindössze csak nem elég nagy számú a tudatos ember, még! Egyelőre!
2022. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
#47 Amikor még nem volt politika, az egyház néven futott a hatalom, ez mindent elmond. A vallást jelenleg is eszközként használja a hatalom.
2022. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Van is egy nagyon jó vicc rá, hogy Szent Péter lemegy a pokolba ,és ott az eberek egy nagy asztal előtt ülnek ,tele finom kajával, de mind éhezik, mert akkora nagy kanalat kaptak ,hogy nem tudják a szájukhoz venni a kanalat ,hogy egyenek.

Majd felmegy Szent Péter a mennyországba, ott is ugyan az van ,mindenki hosszú kanalat kapott ,de ott senki nem éhezik, mert egymást etetik az emberek.

2022. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!