Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mék bótban (sop) kapható...

Mék bótban (sop) kapható mell? A pujkának a melle hune a legócsóbb? Ócsó pujkamell. Jel ige.

Figyelt kérdés
Hejesirast nem köll nízni, csak nyomassad a válaszot.

2022. okt. 21. 00:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen mán szezonnya eme álatnak. Nem fogol kapni, atyámfia. Ne hidj csalfa szavaknak, melyeket mások intézendenek tefeléd.
2022. okt. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Aszondják itt a faludiszkóban hogy van amarra budepestet fele egy intörspárr nevű höj. Na ottan vana minden lyó húsfélesége amit az embör csak meglátna.
2022. okt. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
De neki mell kell!
2022. okt. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Mi az hogy atyámfia te gunyolodol gunyolodol?

Komoj valaszokat kerek.

Pujka mell igenyeseknek. Ne komojtalankodj mer úgy marac azt majd nézel.

Irjatok mar meg hogy hun ócsó a mell hat oj nagy keres ez? Nem tutok ti semmit.

2022. okt. 21. 02:19
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Na tudodkinek felesejj tudod te ki vagyok te? Zagyvaszántó diszpolgára polgamester a zsebembe
2022. okt. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nállunk a kísbót ba mindig lyó a pújka mel azér micsak ugy hivlyuk a kísbót ot hógy mel tartó.

Van úgyan ít tolyás is deaz ójan mint ha a kérdezö tólyta vólnaki er gó ellég ratyi. A salyt meg nemtudóm mibőll készűlt de szeríntem ójan telyböll amikór a te hén hejet a bíkát felyték mekk.

2022. okt. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
hadd aszt a pujka mellet egyé inkáp csirke fánkot
2022. okt. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Bikatej! Mingyá' hányok! Fúj! Na de kérem! Hát milyen alakok járnak ide? Mindjárt jelentem! Felháborító!
2022. okt. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Végre az ötös jo ember, értem, akkor Zagyvaszántóra kell mennem mellért úgye jol értem?


Hatos mi az a ratyi én nem értem ezeket az uri szavakat


Hetes én nem hagyom a mellet mér akarod hogy haggyam a mellet


De a csirke fánk az nem tudom mi tudod én nem vagyok ijen müvelt valaki de ha meghivsz megeszem vagy adjad meg a receptet ha könyű megcsinyalni akkor lehet eről is szo ha azt ajanlatod. Biztos finom?

2022. okt. 21. 02:52
 10/27 anonim ***** válasza:
Miért van a kulcsszavak között, hogy madárinfluenza és sertéspestis? 😯
2022. okt. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!