Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csinálhatok sült zsírt...

Hogyan csinálhatok sült zsírt ha nincs hozzá husi? Csak csirke mell filém van de nagyon megkívántuk a finom sültzsírt

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben menj a boltba.
2021. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy.
2021. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Kétségtelen, hogy oldalasból jobb lenne, de ebből sem lesz rossz.

Jól fűszerezd be a húst, sóval, borssal, tegyél rá és mellé egy felszeletelt vöröshagymát, sok-sok fokhagymát. Ha van füstölt szalonnád, vagy szalonnabőröd, azt is mellé dobhatod. Féldeci víz, lefóliázod és be a sütőbe! Félidőben leveszed a fóliát és szép sültre csinálod a húst, csak oda ne égesd!

2021. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
3-as vagyok és azt nem írtam, mert nekem egyértelmű - de hátha másnak nem - hogy természetesen mindezt egy halom zsírra kell pakolni, hogy legyen sült zsír.:)
2021. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

#3

Ez mind szép és jó, DE... szerinted ebből hogyan lesz kenyérre kenhető sülthús zsír? :) Leginkább sehogy, a csirkemellet nem éppen zsírosdeszka alapanyagnak "találták ki".

2021. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

#5

Ugye nem bánod, hogy most nem megyek bele egy parttalan vitába veled?

Leírtam fentebb.

(Bármilyen zsírt, amiben hús sült és fűszeres, lehet kenyérre kenni.)

2021. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem a lepontozást! Mi mindig megesszük a sütőben, tepsiben sült töltött csirke, vagy egyéb módon sült csirke zsírját. A bacon-be tekert, sült csirkemell csíkokét is, tehát nem ördögtől való ebből is készíteni sült zsírt. Persze nem árt ehhez főzni tudni!:)
2021. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
#7, a töltött csirkének van tölteléke, combja, szárnya, zsírja, bőre, csontja. A sima csirkemellben mindez nincs, tehát nincs is íz, ami kisülhet pluszban belőle. Lehet szórakozni sóval, borssal, hagymával, fokhagymával, de nem lesz az igazi.
2021. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A sertés zsirt felolvasztom hagymát vagok bele és megfüszerezem , az ugyis jó nem? Nincs pénzem húsra sajnos
2021. máj. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!