Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek is undorító...

Szerintetek is undorító cafatokat adnak el az Aldiban szeletelt csirkemell néven?

Figyelt kérdés
Akárhányszor veszek, fel kell túrni az egész hűtőt, hogy találjak egy olyat, ami nincs tele csimbókkal. A múltkor kibontottam amit vettem, és volt egy olyan pici, de teljes mell ami bizto, hogy nem csirke volt hanem valami kisebb méretű szárnyasé.... Ti mit gondoltok? Az én gyomrom felfordul.

2018. jan. 28. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem is értelek,fel fordul a gyomrod, undorodsz, szar minőséget kapsz de te rendre újra és újra megveszed mintha nem létezne más bolt/hentes a világon.

Állj bosszút rajtuk és ne vásárolj több húst onnan. Bár a grillcsirkéjük (egész zsigerelt csirke) isteni finom, más húst nem szoktam ott venni.

2018. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahol lakom, tényleg nincs más :D vásárcsarnokok messze vannak innen.
2018. jan. 28. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

#2

Ne haragudj, de ezt nem hiszem.

Aldi nem szokott lenni kis falvakban, csak városokban, ott pedig bizony-bizony van millió, ilyen-olyan bolt.

(Csak talán menni kellene érte 1 km-t)

2018. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
4 éve nem ettem hust. szerinted miért?
2018. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom a nyóckerben, kis boltokban csak fagyasztott van, ezek a szar diszkontáruházak vannak csak, a vásárcsarnokok meg nem esnek útba.
2018. jan. 28. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Láttál már egyben csirkemellet? Felszeletelve a végei kis darabok. Biztos nem tesznek hozzá galamb, vagy veréb mellet. Ne mellet vegyél, hanem pl. tarját. Jobb a csirkemellnél és egyforma szeletek is.
2018. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnám, hogy menj a Teleki téri Lidlbe, de nekik ugyanaz a beszállítójuk csirkemell "sonka" ügyileg, mint az Aldinak.
2018. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom, hogy elég ostoba lehetsz a kérdésed alapján.
2018. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél csirkemell filét! Csak össze tudod vagdosni magadnak!
2018. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogok készíteni képeket a válsztékról. Kedves ostobázó, várlak egy beszélgetésre az Alleeban lévő Café Freire! Írd meg mikor jó.
2018. febr. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!