Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnám megjavítani a...

Hogyan tudnám megjavítani a számítógépemet?

Figyelt kérdés

Vettem magamnak egy számítógépet karácsony alkalmából, gondoltam meglepem magam. Mikor be kapcsoltam teljesen jól működött, és a mai napig működne csak valami bizgentyűt kiszedtem belőle.

Éreztem hogy a számítógép nem olyan mint a régi ezért fogtam és leszedtem az oldalát. Na ott volt minden amiről fogalmam sincs hogy mi. Autószerelő vagyok, hát gondoltam ezt is pikk pakk megcsinálom. Gondoltam ezekbe is van valamifajta folytás amit el kell távolítani, ezért amit találtam egy fogóval kiszedtem belőle, de most nem kapcsol be a számítógép. Lehet köze ahhoz hogy járó gépnél csináltam? Köszönöm.



2022. dec. 27. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, ugye ez nem komoly?! Mondd, hogy csak viccelsz!


Mielőtt még nagyobb kárt csinálnál, hívj valakit, aki ért is hozzá, mutasd meg neki, mit szedtél ki belőle, és mikor végzett, fizesd ki neki a hülyeséged árát...

2022. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Nagyon vitszes vagy!
2022. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon abszurd, és szégyenlem is ezért nem szóltam még senkinek se.
2022. dec. 27. 11:36
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Orosz barátom Jurij és a Sanyi is azt mondta, hogy kalapáccsal üss rá párszor.
2022. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hegesztő pozitív pólusát a gépházra kell kötnöd, aztán a negatívba befogva a hegesztő elektródát visszavarrod vele azt amit kiszedtél belőle. Ha az alaplapra nem sikerülne, akkor mehet a gépház oldalára is.
2022. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kifogyott belőle a benzin és nem mukszik a BIOS. Próbáld meg újrakonfigolni egy szívlapáttal.
2022. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mosógépben kell kimosni, majd a sütőben kétszáz fokon fél óra alatt megszárad.

Vasalásra úthengert javaslok, aztán olyan lesz, mint új korában.

2022. dec. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy #7 írja.

A vasalásra különösen figyelj oda, és akkor tényleg "simán" fog futni a rendszer.

2022. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!