Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy a Fidesz hamarosan átnevezi Magyarországot Orbánisztánra vagy Orbániára, a miniszterelnöki címet meg átkeresztelik Viktárorra? Ebben az esetben szerintetek Orbánia vagy Orbánisztán lenne a jobb név Hazánk számára?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Orbánisztán lenne a jobb új név Magyarország számára
Orbánia lenne a jobb új név Magyarország számára
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2023. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Orban-Magyar monarchia jobb lenne, es ha lehetne valaszztani, en Orbanban elnek.
2023. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljességel elképzelhetetlen hogy ilyen megtörténjen. Az ilyen híreszteléseknek semmi realitása nincsen, közönséges Orbán... akarom mondani urbán legend.
2023. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Fideland?

Úgyis kb. 50 évre terveznek minimum mert elképzelhetetlennek tartják, hogy ennyi időn belül jönne egy új politikai erő, amely végre tud nyújtani egy olyan alternatívát, amit a sokat szenvedett magyar nép végre megérdemelne és úgy vannak vele, ha mégis jön, akkor kicsinálják.

A másik, hogy azt képzelik, hogy a magyarság egyenlő a fidesszel.

Ha már így van, akkor akár el is nevezhetnék magukról az országot. Javasolhatom még, hogy a fiúgyerekek neve legyen kötelezően Viktor, a lányoké Viktória?

Ha összetalálkozna két csoport, akkor így zajlana a bemutatkozás:

Viktor?

Viktor!

Örvendek, Viktor.

Én is, Viktor.

Ön is Viktor?

Természetesen.

Ó, látom, a hölgyek bizonyára Viktóriák.

Hogy találta ki?

2023. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mandalor-b lesz a neve, Nov Katan lesz a királynő
2023. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Átlagos poltikához nem értő 14 éves akinek a szülei beleverték, hogy

"azórbán rósz, mindenki más meg nagyonlyó"

2023. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Másik átlagos politikához nem értő 14 éves, akinek a szülei fideszesek:

"óbán nagyonlyó, mindenki más meg rósz"


Ez most a baj, ez a két véglet van és nem csak gyerekek vannak ezen a színvonalon.


Az értelmesebbek várhatnak húsz évet a változásra.

2023. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
7, A szüleim a legnagyobb fidesz utálók haver xDD. Én sem vagyok oda értük, inkább Mi Hazánkos vagyok. Apám pedig minden csak nem jobboldali, a legnagyobb liberális akit ismerek. Anyám nem politizál.
2023. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
8: Félreértetted. Én mindkét oldalról beszéltem. Arról is akit te említettél és arról is, akit én említettem. Arról, hogy ezt az országot a zsigeri gyűlölet osztja meg. Látod, benned is van. Én meg azt látom, hogy a felhasználók gyártásához értesz, nekem jöttél a másikkal is, hogy lepontozz, mert megsértődtél és érezted a zsigeri gyűlöletet. De nem baj. Csak látod, gyerekes vagy.
2023. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Mind 2 sz*r...Az orbanisztán túl arabos! Inkább a másik ha muszáj!
2023. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!