Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Állásajánlatra beérkező...

Állásajánlatra beérkező levél. Felvegyük?

Figyelt kérdés

Szewasztok TrankValterok!


Na nem is nekem kell a melo hanem a tesomnak,csak buta mint a tok az internethez. Ugyhogy en reggisztraltam fel neki magat. Szoval mennyi a penz? el lehet tartani belole egy csaladot 2 kolokkel? Ha keson valaszoltok lehet,hogy mar 3 kolok. Bejarni azt tud a teso,jol donget a ladaban a rozmaring karcsi mesekazetta is. higenia megvan, furdik tejbe minden este,nem ruhes vagy budos izzacssagszagu. Nekem ne irjatok,mert neki kell a melo nekem most nem kell mert pihenos vagyok. kiveve ha van valami udvaros melo vagy portas. azokat szeetem mert sok uj arc jon arra es lehet veluk dumazgatni. Mit mondjak meg Valter? Dolgos rendes ember a csalad is az. Utazas nem gond, ellalszik az autoba is ha arrol van szo. Juttatasok vannak? 13.havi? Orvosi tamogatas? Fogorvos? Ez fontos lenne,mert elol par fog nincs meg,de nem laccik a bajusztol.

Na Valter ha van akkor a melo hivjatok fel a tesokamat a szamon,ne engem ne is keressetek engemet.

Lackó


2023. máj. 16. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéretik átrakni a Humor kategóriába! Oda tökéletes, ide.. hát... nem.
2023. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1: nem ahhoz viccesnek is kellene lennie. De Egyéb/Egyéb-be még elmegy.
2023. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!